MUNOLUDY 2011 – Miejscówka Roku!

Artykuł

Przed Wami zwycięska Miejscówka Roku 2011. Jako, że w tym przypadku mogliście podawać swoje typy, zostaliśmy dosłownie zasypani propozycjami! Sprawdźcie kto zgarnął MUNOLUDA 2011 w tej kategorii.

Jako, że to pierwsza edycja plebiscytu MUNOLUDY, tym bardziej zależało nam na stworzeniu rzetelnego rankingu w świecie polskiej muzyki klubowej i festiwalowej.

Dziękujemy za Wasze mocne wsparcie – jak zwykle nie zawiedliście. Świadczy o tym zarówno ilość oddanych głosów, jak i zainteresowanie i promocja ze strony nominowanych kandydatów jak i mediów (o naszym plebiscycie można było przeczytać na głownej stronie Wirtualnej Polski i w wielu innych magazynach i gazetach).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W sumie oddano 13 i pół tysiąca (13 481) głosów w 7 kategoriach!!! Czas więc na rozstrzygnięcia. Przed Wami 10 nalepszych miejscówek 2011 roku.

MUNOLUDY 2011 – MIEJSCÓWKA ROKU

Kategoria Miejscówka Roku 2011 miała służyć wyłonieniu najciekawszych miejsc, w których spędziliście najmilsze chwile, niekoniecznie w imprezowym wydaniu, ale z dobrą muzyką i przyjaznym klimatem. Na mapie naszego kraju, jak się okazuje takich miejsc jest bardzo wiele, o czym świadczy chociażby ilość przesłanych do nas różnych propozycji (ponad 600!!!). Do finałowej 10tki załapały się te największe i najpopularniejsze a niekwestionowanymi zwycięzcami tegorocznych miejscówek są Warszawa i Poznań. Dlaczego? Spójrzcie na wyniki Plebiscytu Munoludy 2011 i przekonajcie się sami.

1. Plac Zabaw – Warszawa

Miejscówka Roku! Bez dwóch zdań, Plac Zabaw zasługuje na to miano. To tu pielgrzymowały tłumy Warszawiaków w letnie poranki, południa i wieczory. Niby nic wielkiego, a bar na Agrykoli stał się jednym z najpopularniejszych miejsc na mapie stolicy. To tu złapać oddech mogli Ci, którzy na urlopy w wakacje nie wyjeżdżali, to tu można było czy to na trawie czy na leżaku urządzić sobie piknik w środku miasta. To tu wreszcie, można było posłuchać muzyki na żywo, a podczas Urban Picnic, potężnie tupnąć nogą. Gratulujemy pierwszego miejsca! Statuetka MUNOLUDA 2011 wędruje do Michała Borkiewicza, Zuzy Przybyszewskiej i Jacka Bogusza twórców PLACU ZABAW!

2. Stara Rzeźnia – Poznań

Stara Rzeźnia to miejscówka z ogromnym potencjałem. Wszystkie eventy dotychczas tam organizowane cieszyły się wielkim powodzeniem wśród Poznaniaków. Latem ożyła za sprawą projektu Delikatesy, który prężnie animował przestrzeń kulturalną stolicy Wielkopolski. Pośród opuszczonych murów rzeźni można było poczuć się jak w najciekawszych tego typu miejscach w Berlinie, w tygodniu obejrzeć dobre kino, teatr, napić się z przyjaciółmi, zjeść pysznego steka… W weekend za to posłuchać koncertu, wyjątkowych dj setów czy po prostu spędzić miło czas. Zdecydowanie na duży plus, Poznań potrzebuje takich aktywności! Gratulujemy!

3. Cud nad Wisłą – Warszawa

Wisła ożyła! To Cud! Swą popularność, ta dzielnica Warszawy, jeśli chodzi o życie rozrywkowe, zawdzięcza również, a może przede wszystkim tej miejscówce! Cud nad Wisłą przeżywał w tym roku prawdziwe oblężenie, pragnących w doskonałych okolicznościach przyrody (zieleń, woda) spędzić letni czas. W naszym rankingu Waszymi głosami na miejscu 3. Gratulujemy!

4. KontenerART – Poznań

Położony również nad rzeką, ale tą przepływającą przez stolicę Wielkopolski, KontenerArt, to jak nazwa wskazuje przestrzeń zaaranżowana za pomocą designersko odnowionych przenośnych pomieszczeń. Poznaniacy, uwielbili sobie tę miejscówkę jako cel wieczornych, letnich wypadów. Piasek pod stopami, wygodne leżaki, wakacyjna atmosfera i warsztaty w ciągu dnia, sprawiły iż ze sporą ilością głosów KontenerART ląduje na miejscu 4. w naszym zestawieniu! Gratulujemy!

5. My’o’my – Warszawa

Najmniejsza z pierwszej piątki, ale za to najbardziej przytulna miejscówka! Stworzona przez dwie, znane w kręgach muzyki elektonicznej damy Elizę Krakówkę i Martę Stacherę, zyskała miano jednej z najmodniejszych w Warszawie. Przede wszystkim pyszne jedzenie, domowa atmosfera i świetny klimat sprawiły, że My’o’My zyskało tak dużo głosów, pokonując 'większych’ od siebie. Nie można nie wspomnieć o wydarzeniu Urban Picnic, które jako gospodynie organizowały właśnie twórczynie my’o’my! Oby tak dalej! Gratulujemy!

6. Spot – Poznań

7. Dolina Muminków – Warszawa

8. Solar – Hel

9. 8-Bitów – Poznań

10. Das Lokal – Wrocław

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →