Rusza MUNO.FM – sieć muzycznych skojarzeń!

News

Szukacie dobrych brzmień? Youtube i Soundcloud odwiedzacie częściej niż własny dom? Przedstawiamy Wam projekt Muno.FM, dzięki któremu Waszą ulubioną muzykę znajdziecie w jednym miejscu!

Prowadzimy Muno.pl od 10 lat, przez ten czas mocno skupiliśmy się by dostarczać Wam jak najświeższe informacje, pisać o najciekawszych imprezach i płytach. Jednak motorem napędowym wszystkich naszych działań od zawsze jest MUZYKA! Uważamy, że dotychczas było jej w naszym serwisie stanowczo za mało! W 10tą rocznicę powstania Muno.pl przedstawiamy projekt MUNO.FM!

Nie, nie! To nie kolejne radio internetowe z góry ustalonymi audycjami i programem muzycznym. To platforma, której playlisty Tworzycie Wy, swoimi propozycjami, jednym kliknięciem myszki!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak to działa?

  • BOX SKOJARZENIA – spójrz w prawo:) w każdym newsie i w każdej imprezie macie możliwość umieszczania i odsłuchiwania muzyki dotyczącą danej informacji (wystarczy dodać linki z Youtube.com, Soundcloud.com czy muno.pl)
  • PLAYLISTA – Na górnym panelu macie możliwość odsłuchiwania muzyki i tworzenia własnych nazywanych playlist.
  • STYLE MUZYCZNE – odtwarzaj muzykę w ulubionym muzycznym gatunku, zaproponujemy Wam nagrania z katalogu muno.pl
  • MUZYKA PROSTO OD ARTYSTÓW – muzykę możecie też wybierać z naszej bazy, którą Tworzą artyści zarejestrowani w Muno.pl. To również oni codziennie aktualizując swoje profile dostarczają Wam nowych brzmień!
  • MÓJ SCHOWEK – Trzymaj utwory z Soundcloud.com i Youtube.com w jednym miejscu! W  Twoim profilu Usera pojawił się 'Mój Schowek’
  • PROMUJ IMPREZY MUZYKĄ – Organizatorzy imprez, mogą umieszczać swoje imprezy w nowy wygodny sposób bezpośrednio na Muno.pl! Po akceptacji event ląduje w kalendarium, a promotor przybliżając profil muzyczny potencjalnym uczestnikom, dorzuci kilka muzycznych perełek od występujących artystów. Oczywiście każdy z Was może wrzucić swoje muzyczne skojarzenia – największa ilość odsłuchań będzie premiowana kolejnością na liście.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na:

skojarzenia.muno.pl

Dzięki Waszym skojarzeniom, wspólnie będziemy odkrywać nowe muzyczne obszary! Zapraszamy do aktywnego słuchania:)

Muno.FM – razem na fali!

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →