Muno.pl Podcast 74 – Kaotik

Podcast

To, co wyróżnia muzykę Kaotika to działające na zmysły, pobudzające podświadomość odbiorców dźwięki i solidny groove. Sprawdźcie najnowszy Muno Podcast jego autorstwa!

W produkcjach Kaotika można doszukać się nie tylko atmosfery klubowych parkietów, ale również umiłowanie artysty dla przyrody i czerpanie z niej inspiracji.

Jego pierwszy singiel „Gravity” wydany wiosną 2014 roku w Meksyku, zaowocował dużym zainteresowaniem ze strony publiczności. Teledysk do kolejnego singla „Clique” nagrany został w San Diego w Kalifornii. W tym czasie Kaotik nagrał kilka remiksów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rok 2014 okazał się dla niego szczególnie owocny patrząc przez pryzmat jego marki imprez klubowych Playground, przy której współpracuje ze świeżymi artystami sceny klubowej tworząc niezapomniane wydarzenia w najlepszych polskich klubach.

Przed Wami Muno.pl Podcast 74 mixed by Kaotik

POBIERZ: Muno.pl Podcast 74 – Kaotik

POSŁUCHAJ:

 

WYWIAD: KAOTIK (PLAYGROUND/ PL)

Kim jesteś?

Jestem kapitanem statku, który pragnie zaprosić swoich słuchaczy na pokład. Zaprosić do odbycia podróży, w miejsce które dobrze znają, co nie czyni go jednak obytym. To miejsce to moja muzyka. Zarówno ona, jak i moje życie, są nieustannie związane z podróżowaniem i poszukiwaniem.

Pierwsza muzyczna inspiracja w moim życiu, to…

Tak jak dla dobrego wojownika, wszystko jest uzbrojeniem, tak i ja, inspirację czerpać potrafię z każdego elementu mojego otoczenia. Wszystko co przeżywam, co widzę oraz co czuję, oddaje w swojej muzyce. Nie ma dla mnie rzeczy, które mnie nie inspirują. Moja muzyka, to właśnie tej inspiracji koncentrat, katalizator.

Moment, w którym pierwszy raz usłyszałeś brzmienie elektroniki sprawił…

Do dzisiaj pamiętam ten moment. Stanąłem jak posąg, nie mogąc się ruszyć, czułem jak muzyka przenika każdy milimetr mojego ciała. Wszystko działo się jakby w zwolnionym tempie przez moment, a jednocześnie nigdy nie myślałem tak przejrzyście i nie byłem tak ukierunkowany. Wtedy zrozumiałem, czego pragnę.

Gdyby nie muzyka to…

Bez muzyki nic by nie istniało. Na początku przecież, było słowo, brzmienie, drgania, częstotliwość. Muzyka jest jak woda. Bez niej nie ma życia.

W muzyce ważne dla mnie jest…

Dawanie z siebie wszystkiego, co mogę przekazać swoim słuchaczom. Zawsze, gdy tworzę, myślę o tym, jak najlepiej oddać to, co aktualnie chcę, aby wraz ze mną przeżyli. Nigdy nie wiem jak dany utwór się zakończy, kiedy się zmieni, to wszystko przychodzi naturalnie, jest jak energia, która przeze mnie przepływa.

W życiu ważne dla mnie jest…

To skomplikowane pytanie. Jako człowiek jestem chyba dosyć zwyczajny, cenię sobie uczciwość, dobroczynność, wrażliwość i szczerość. Jednak nie mogę kłamać, muszę więc dodać, że wszystko co przeżywam, także to co dobre, przekładam na muzykę. To, co oddam w swoim następnym utworze, zawsze gdzieś tam, z tyłu mojej głowy, działa i żyje własnym życiem. To moja cząstka immanentna, niepodległa.

W kulturze klubowej nie pochwalam…

Braku merytokratycznego podejścia do muzyki.

Najlepszy set/live zagrałem…

To pytanie do moich słuchaczy. Oraz zaproszenie, aby przyszli i ocenili osobiście. Każda ocena jest słuszna, ponieważ każdą z ocen wyraża osoba.

Utwór, który towarzyszyłby mi w samotnej podróży na koniec świata…

Nie zrobiłbym tego żadnemu utworowi. Znudziłby mi się zanim zdążyłbym dojechać do połowy.

Najbardziej cieszę się, że udało mi się…

Wydać moją pierwszą produkcję, a konkretnie następujące po niej komentarze publiczności. Niesamowite zjawisko, kiedy ludzie odczytują dokładnie to co dla nich zapisałeś za pomocą medium muzyki.

W najbliższym czasie zamierzam…

Pracować nad remiksami i nową EP’ką.

Muno Podcast, który nagrałem to…

Unikatowa w swojej zawartości kolekcja utworów do tańca, ale też do indywidualnego chilloutu.

Foto: Wojtek Rojek

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →