Muno.pl Podcast 68 – Simon Mattson

Podcast

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy najnowszy Muno.pl Podcast autorstwa naszego przyjaciela, a przede wszystkim świetnego producenta i DJ-a - Simona Mattsona!

Ostatni Muno.pl Podcast w tym roku należy do Simona Mattsona, aktywnego producenta, DJ-a i animatora warszawskiej sceny klubowej. Pierwszy raz za deckami stanął dekadę temu, jeszcze jako Simon S. Po kilku latach odnalazł swoje miejsce w studio, a jego kariera nabrała rozpędu. Dziś produkcje Simona Mattsona ukazują się na wielu cenionych labelach, wystarczy wymienić w tym miejscu takie marki jak Defected, Strictly Rhythm, Rebirth czy InFine.
Muno.pl Podcast 68 jest doskonałą okazją do zapoznania się z twórczością Simona Mattsona, bowiem artysta sięgnął po kilka swoich prac, od editów, przez remiksy, po autorskie utwory.

POBIERZ: MUNO.PL PODCAST 68 – SIMON MATTSON

WYWIAD: SIMON MATTSON (WARSZAWA)

Pierwsza w Twoim życiu muzyczna inspiracja, którą pamiętasz to..
Chybą pierwszą inspiracją był dla mnie koncert Rogera Sancheza w starej warszawskiej Lokomotywie. Od tamtej pory zacząłem zwracać uwagę na muzykę i kulturę klubową. Na początku nie myślałem o produkcji, raczej o graniu, także najpierw pojawiły się gramofony, a dopiero po kilku latach zainteresowałem się produkcją.
Moment, w którym pierwszy raz usłyszałes brzmienie elektroniki sprawił…
… że jestem tu, gdzie jestem 🙂
Gdyby nie muzyka to?
… nie wiem. Może motoryzacja (wyścigi samochodowe) lub coś związanego z astronomią. To dziedziny, którymi interesuję się w wolnych chwilach.
W muzyce ważne dla mnie jest…
… zdecydowanie brzmienie i jakość. Te cechy zawsze będą u mnie na piedestale, nie ważne czy to muzyka klubowa czy nie.
W życiu dla mnie liczy się…
… dążenie do spełnienia marzeń poprzez wyznaczanie sobie celów oraz praca zarówno nad ich realizacją, jak i nad samym sobą.
Najlepiej wspominam imprezę…
Najlepiej wspominam BIG BOAT PARTY! Jedyna impreza, na którą czekam cały rok. Bardzo cieszę się, że stałem się jej częścią i wspólnie z wieloma przyjaciółmi mogę na niej grać. Było wiele ciekawych imprez w moim życiu. Ostatnio bardzo miło mi się grało w klubie 1500m2, którego od niedawna jestem rezydentem.
Utwór, który towarzyszyłby mi w samotnej podróży na koniec świata…
… ostatnio bardzo często zdarza mi się słuchać utworu Darkside (Nicolas Jaar & Dave Harrington) – „A1”
W najbliższym czasie zamierzam…
… skoncentrować się nad promocją nadchodzących wydań oraz na podpisaniu utworów niedawno ukończonych. Chcę umocnić swój profil artystyczny i zaprezentować trochę inny styl muzyczny, bardziej groove i tech-house’owy.
Muno.pl Podcast, który nagrałem to…
W nagranym mixie usłyszycie zarówno utwory, do których często wracam w setach klubowych jak i świeżo wydane rzeczy, nadchodzące wydania autorskie oraz prywatne re-edity. Starałem się utrzymać balans pomiędzy warm-upem, a peak-timem, pomiędzy tym co słucha się w aucie, na beforach, a tym co usłyszycie  w klubie.
Rozmawiał Alex Kubaczewski
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →