Muno.pl poleca: Top 5 występów Upper Festival 2019

Eventpromo

Upper Festival 2019 rusza już w ten piątek! Przyglądamy się line-upowi tegorocznej edycji festiwalu.

Upper Festival 2019

Upper Festival to wielopoziomowe, eksperymentalne wydarzenie muzyczne. Tutaj każdy może czuć się bezpiecznie i zapomnieć o wszelkich stylistycznych granicach. Wielkimi krokami zbliża się druga edycja imprezy. Upper Festival 2019 rozpocznie się w tym roku 30 sierpnia w katowickim klubie P23.

upper festival

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Festiwal w historycznej Fabryce Porcelany, gdzie od lat dwudziestych ubiegłego wieku produkowano znaną w całej Europie porcelanę sygnowaną znakiem Giesche, zachwycił wszystkich swoim zeszłorocznym line-upem. Każdy fan niszowej i alternatywnej elektroniki mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Jak zapowiada się tegoroczna edycja? Równie ambitnie.

Upper Festival 2019 – Line-up

HEWRA (PL), JONAS KOPP (AR), STEPHANIE SYKES (GB), VARG (SE), SYNY (PL), LYZZA (BR), HURAGAN (PL), PLAL (PL), NAPHTA (PL), ANDY STOTT (live) (UK), ANTHONY ROTHER (DE), FLAVA D (UK), SHIFTED (UK), LAKKER (UK), DETROIT IN EFFECT (US), DJ LAG (ZA), KEDR LIVANSKIY (RU), SCHWEFELGELB (live) (DE), LOCKED CLUB (RU), INTROVERSION (DE), UNDADASEA (PL), LUTTO LENTO (PL), FALA 0 (live) (PL), BIOS (live) (PL), FJAAK Live (DE), PRIVATE PRESS Live (PL), HESPERMEN (RU) JAXE (PL), MKO (PL), DOGHEADSURIGERI (PL), PENERA (PL), MAREK NALIKOWSKI (PL), CAPO b2b MODIFIER (PL), ZARIUSH (PL), JANURZ (PL), SCKI. (PL), DCB (PL), NVYSN (PL)

Upper Festival 2019 – top 5 występów polecanych przez Muno.pl

Jonas Kopp

Jonas Kopp, rezydent legendarnego Tresora od lat jest znany jako jedna z najważniejszych postaci na scenie hipnotycznego techno. Jego utwory pojawiały się w tak uznanych oficynach jak ARTS, CLR, Stroboscopic Artefacts, Polegroup, Tresor czy Semantica. Jego sety to prawdziwa podróż.

Andy Stott

Andy Stott to brytyjski artysta związany z małą manchesterską wytwórnią Modern Love. Jest mistrzem mrocznych, melancholijnie pięknych brzmień. Zasłynął kultowym albumem Luxury Problems, który jest uważany za jedno z najważniejszych dzieł dzisiejszej elektroniki.

Schwefelgelb

Schwefelgelb to duet, który od 2006 roku redefiniuje mieszankę muzyki ebm / techno i synth wave zapewniając scenie powiem świeżości. To prawdziwy „technoebm boysband” wzniecający ogień na scenie. Ich Es zieht mich, Durch die Haare Die Stirn czy So Heisser Es Wird to prawdziwe parkietowe „hity” dzisiejszej elektroniki.

Varg

Varg to jedna z najbardziej niesamowitych postaci na dzisiejszej scenie. Szef Northern Electronics, jest zamieszany w wiele ciekawych projektów. Od The Empire Line, które wywróciło do góry scenę dzisiejszego szeroko pojętego techno, po niesamowicie subtelną muzykę jako Flora. Sprawdźcie koniecznie jego ostatni set z Boiler Room, nagrany podczas festiwalu Dekmantel w Amsterdamie.

Flava D

Flava D – zawodniczka prosto z basowej pierwszej ligi. Świat usłyszał o niej dzięki hitowi In the dance, który zapewnił jej zainteresowanie i występy na całym świecie. Oprócz solowej kariery współtworzy legendarny skład TQD wraz z Royal-T i DJ Q. Jej sety to płynne połączenie garage, grime, hiphop czy house i niezwykła rzadkość w Polsce!

Upper Festival 2019 – bilety

Więcej informacji oraz bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie Upper Festival.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →