Múm powracają z nowym albumem ‚Smilewound’ – BILETY!

2 608
Zapowiedzi
Múm powracają z nowym albumem ‚Smilewound’ – BILETY!
mum

Najnowszy album islandzkiej grupy Múm zatytułowany 'Smilewound' ukaże się 17 września za pośrednictwem Morr Music. W październiku Mum wystąpią na trzech koncertach w Polsce.

Islandczycy w swej muzyce doskonale łączą nowoczesną elektronikę z ciepłymi brzmieniami „żywych” instrumentów. Na ich płytach i koncertach niezwykle syntetyczne rytmy i elektroniczne ozdobniki wspaniale wspógrają z dźwiękami m.in.: akordeonu, trąbki, skrzypiec, banjo czy chińskiej harfy.

Ostatnimi czasy Múm nagrali ścieżkę dźwiękową do filmu i teatralnego przedstawienia „Jack & Diane”. W filmie można usłyszeć efekt ich współpracy z australijską królową popu – Kylie Minogue. Teraz po ponad dekadzie od producenckiego debiutu, Múm powracają z nowym albumem „Smilewound”, który ukaże sie w połowie września. Płytę poprzedza singiel „Toothwheels”, który możecie odsłuchać na końcu newsa.

Przypominamy, że Múm wystąpią w październiku na trzech koncertach w Polsce. Islandczycy zagrają 1.10 w Sali Wielkiej poznańskiego CK Zamek, 2.10 w klubie Basen w Warszawie i dzień później we wrocławskim Alibi.

Bilety na wszystkie koncerty możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.

01.10.2013 | MÚM – KONCERT

Miejsce: CK Zamek – Poznań


02.10.2013 | MÚM – KONCERT

Miejsce: Basen – Warszawa


03.10.2013 | MÚM – KONCERT

Miejsce: Alibi – Wrocław

Múm – Smilewound

Data wydania: 17.09.2013

Tracklista:

01. Toothwheels
02. Underwater Snow
03. When Girls Collide
04. Slow Down
05. Candlestick
06. One Smile
07. Eternity Is The Wait Between Breaths
08. The Colorful Stabwound
09. Sweet Impressions
10. Time To Scream And Shout
11. Whistle (With Kylie)