’Karma market’ – nowe Muchy na dziesięciolecie SŁUCHAMY!

News

W październiku Muchy wracają z czwartym albumem zatytułowanym „Karma market”. W najbliższy piątek w poznańskim Eskulapie odbędzie się urodzinowy koncert. Razem z Muchami na scenie stanie m.in. Katarzyna Nosowska, Peja i zespół Happysad.

Dekada upływa odkąd Muchy rozpoczynały swoją muzyczną podróż. W tym czasie zespół wydał trzy płyty i kilkanaście singli z bogatą radiową historią stając się jednym ze znaków rozpoznawczych polskiej muzyki w XXI wieku. Muchy odwiedziły także główne sceny największych festiwali i zyskały uznanie branży (dwie nominacje do Fryderyka) oraz wierne grono fanów. W październiku Muchy wracają z czwartym albumem zatytułowanym „Karma market”.

Zderzenie tych słów mnie powaliło. Z jednej strony pochodzą i dotyczą zupełnie innych światów, innych sfer naszego życia. Z drugiej, w połączeniu dają tak realny obraz dzisiejszego  świata, w którym wszystko – łącznie z przeznaczeniem i zbawieniem – można pozornie kupić – mówi o tytule albumu Michał Wiraszko, lider Much. To na pewno nasz najdojrzalszy album. Jest na nim zaskakująco dużo – jak na nas – ciszy” –  dodaje.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MUCHY – Karma market POSŁUCHAJ W WIMP:

„Karma market” to  dziewięć przebojowych – do czego przyzwyczaił  nas zespół – piosenek. Nie zabrakło na nim również świetnych  tekstów autorstwa Wiraszki, jednego z najbardziej cenionych tekściarzy młodego pokolenia.

Prapremiera albumu odbędzie się 10 października podczas specjalnego koncertu „Poznań Doznań”, na którym Muchy wystąpią zespecjalnymi gośćmi – m.in. Katarzyną Nosowską, grupą Happysad i Ryszardem  „Peją” Andrzejewskim. W sklepach album pojawi się 14 października.

Muchy – Karma Market [Universal Music Polska]
data wydania: 14.10.2014

1. Odkąd
2. Tak jakdziś
3. Queen for a Day
4. Nic się nie stało
5. Biały walc
6. A Place
7. Bliżej
8. Between the Lines
9. Idą święta

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →