Mrocznie, energicznie i szybko. Faiground of Tears prezentuje nową, obszerną EP-kę

fot. Faiground of Tears / Facebook
News
Fairground of Tears

Piotr Śledziński, znany pod aliasem Faiground of Tears, nie zwalnia tempa. Polski DJ i producent, który niedawno zagrał w ramach 31. urodzin berlińskiego Tresora, dostarcza dziś potężną serię nowych, industrialnych, nasyconych EBM kawałków, które z pewnością rozpalą każdy parkiet swoimi mrocznymi, niepowstrzymanymi falami.

Fairground of Tears – w doborowym towarzystwie

Pochodzący z Płocka, a bazujący od kilku lat w Londynie producent kontynuuje serię udanych wydawnictw. Po ostatnich dobrze przyjętych EP-kach w takich oficynach, jak Instruments of Discipline, Medieval Heresies czy Brvtalist Piotr Śledziński, w swoim sztandarowym projekcie Faiground of Tears, wydał EP-kę Death+Life. Jest to piąta część Neocortex Series oficyny House Of Reptile Records. Najnowsze wydawnictwo jest całkiem spore i jest to m.in. zasługa wyjątkowych gości. W sumie znajdziemy tu cztery oryginalne kompozycje Fairground of Tears. Dodatkowo Maedon, The Undertaker’s Tapes oraz szef wytwórni Angel Attack uzupełniają wydawnictwo trzema unikalnymi remiksami, więc łącznie mamy aż siedem mocnych kawałków. Na szczególną uwagę zasługuje remiks pierwszego z nich. Jeśli lubisz szybsze techno, to wersja The Preacher od Maeghan Donovan będzie idealna na skuteczne rozpędzenie Twojej nocy, czy to na biforze, czy na parkiecie.

Fairground of Tears – Death + Life

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

EP-ka jest dostępna do nabycia na Bandcampie oficyny House Of Reptile Records w formie cyfrowej oraz na kasecie magnetofonowej w cenie 11 euro.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fairground of Tears – Death + Life – tracklista

  1. Death + Life
  2. The Preacher
  3. Trap
  4. Your Life is a Lie
  5. Death + Life (Angel Attack Remix)
  6. The Preacher (Maedon Remix)
  7. Trap (The Undertaker’s Tapes Remix)


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →