Możecie już posłuchać nowego kawałka Jona Hopkinsa

News Muzyka Film

Singing Bowl (Ascension) to pierwszy utwór z najnowszej, medytacyjnej serii angielskiego muzyka Jona Hopkinsa.

Jon Hopkins i jego medytacje

Jon Hopkins poinformował fanów o świeżym projekcie za pomocą swoich kanałów w mediach społecznościowych. Muzyk będzie wypuszczał do sieci nagrania, które złożą się na wspólny cykl pod nazwą Meditations.

Artysta udostępnił już pierwszą tej serii kompozycję o tytule Singing Bowl (Ascension). Utwór został stworzony przy użyciu wibracji ze 100-letniej śpiewnej miski, którą Jon Hopkins znalazł w sklepie z antykami w Delhi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak wielu ludzi, czułem się dość sparaliżowany sytuacją trwającej pandemii. Wszystkie moje plany na ten rok zostały odwołane, moje życie zaczęło naprawdę wyglądać dziwne i oniryczne. Ale stopniowo odkryłem, że chcę tworzyć nową muzykę, poprzez którą odnajdę spokój i odpowiednią perspektywę – komentuje pomysł zainicjowania cyklu Meditation Jon Hopkins.

Jon Hopkins bez syntezatorów

Jon Hopkins ostatni raz podzielił się nową muzyką w lutym wraz ze strip-back’owym, akustycznym kawałkiem Scene Suspended. Ostatni studyjny album artysty Singularity ukazał się w 2018 roku.

Jon Hopkins – Singing Bowl

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →