Mouse on Mars i Zamilska w Basenie – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Niemiecka marka, duet Mouse On Mars i autorka jednej z najlepszych polskich płyt elektronicznych, czyli Zamilska, wystąpią 25 kwietnia na jednej scenie w warszawskim Basenie.

Przez prawie dwie dekady Andi Toma i Jan St. Werner pracowali w pocie czoła, aby stworzyć nowy muzyczny język. Mouse on Mars nie tylko tworzą swoją autorską wizję muzyki klubowej, ale również sporo remiksują oraz współpracują z artystami z całego świecie. Wydali do tej pory 10 albumów, które doskonale pokazują ich ewolucję: od ambient house’owych „Vulvaland” i „Tahiti”, do kapryśnej i zabawnej „Niun Niggung”, od gęstego brzmieniowo „Idiology”, do chwytliwego „Radical Connector”. W 2012 pojawiła się ich najnowsza płyta „Parastrophics”.


Zamilska

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Popularność Zamilskiej wybuchła z dnia na dzień, gdy do sieci trafił jej pierwszy singiel „Quarrel”. Jednym utworem była w stanie skupić na sobie uwagę muzycznego środowiska, zdobywając świetne opinie zarówno w polskiej, jak i zagranicznej prasie. Swoim debiutanckim albumem „Untune” nie zawiodła pokładanych w niej oczekiwań.

Mouse on Mars oraz Zamilska wystąpią 25 kwietnia w warszawskim klubie Basen. Bilety możecie zamawiać już teraz za pośrednictwem serwisu Biletomat.pl.

25.04.2015 | MOUSE ON MARS + ZAMILSKA | BASEN | WARSZAWAPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →