To już koniec Motorcitysoul!

News

Matthias Vogt, współzałożyciel duetu Motorcitysoul, ogłosił zakończenie działalności tego projektu. Od teraz artyści będą skupiać się na solowych karierach.

Motorcitysoul to wspólny projekt Matthiasa Vogta i Christiana Rindermanna aka C-Rock. Artyści współpracują ze sobą od blisko dekady, wydali w tym czasie mnóstwo deep house’owych klasyków na labelach takich jak Freerange, Simple czy Aus Music. W tym miejscu wystarczy przypomnieć takie tytuły jak ’Space Kätzle’, ’Mango’ czy ’Change You’, by na twarzy każdego miłośnika dobrego house’u pojawił się sentymentalny uśmiech.
Kilka dni temu ukazał się ich najnowszy singiel ’Playground’ i wszystko wskazuje na to, że właśnie na nim zakończy się historia Motorcitysoul. Matthias Vogt w wywiadzie dla Resident Advisor ogłosił rozpad duetu.
Przyczyn tej decyzji jest kilka. Panowie zaprzestali wspólnych występów już 2 lata temu ze względu na odmienność prezentowanej w setach muzyki. Matthias zmienił agencję bookingową oraz rozpoczął pracę nad swoim solowym albumem, C-Rock natomiast otworzył własną restaurację w rodzinnym Hanau, której chce się poświęcić.
Na otarcie łez pozostaje nam obszerna dyskografia Motorcitysoul, do której zawsze wraca się z przyjemnością. Poniżej znajdziecie odsłuch najnowszego 'Playground’ oraz wybranych singli sprzed lat.


Motorcitysoul feat. Phil Fill – Playground by CARRY ONPolub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →