Moodymann zapowiedział nową płytę. Jest pierwszy singiel

Moodymann powraca. Tajemniczy muzyk z Detroit właśnie zapowiedział nowy album. Taken Away ukaże się już za 3 tygodnie, a już teraz możemy słuchać pierwszego singla - Do Wrong.

Moodymann – enigma z Detroit

Nowa płyta Moodymanna to zawsze duże wydarzenie dla muzycznego świata. Jeden z najbardziej zagadkowych artystów ostatnich lat nie przyzwyczaił swoich fanów do częstych informacji na swój temat. Zaledwie kilka udzielonych wywiadów na przestrzeni ponad dwóch dekad muzycznej aktywności, tajemnicze płyty, które nigdy nie trafiły do szerokiego grona odbiorców, występy w masce. Wszystko to sprawia, że Kenny Dixon Jr. jest jedną z tych postaci, które wciąż pozostają spowite we mgle tajemniczości.

Od ostatniej płyty Moodymanna minął zaledwie rok. Ostatni krążek artysty, zatytułowany Sinner, ukazał się w maju 2019 roku. Album do dziś cieszy się sporą, w pełni zasłużoną popularnością. Co tu dużo mówić – to był rewelacyjny materiał. A wszystko wskazuje na to, że już niedługo poznamy jego następcę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Moodymann – singiel Do Wrong i nowa płyta Taken Away, premiera 21 maja

W ubiegły piątek do sieci trafił najnowszy singiel wirtuoza z Detroit. Kawałek zatytułowany jest Do Wrong i w zamyśle ma być zapowiedzią nadchodzącego LP, którego premiera będzie miała miejsce już niedługo, bo 21 maja.

Moodymann – Do Wrong, zobacz klip

Najnowszy album nosić będzie tytuł Taken Away i ukaże się nakładem wydawnictwa Moodymanna – KDJ. Na krążku znajdziemy 8 zupełnie nowych kompozycji.  Zapowiada się niezwykle ciekawy maj!

Moodymann

Moodymann – Taken Away – tracklista

01. Do Wrong
02. Taken Away
03. Let Me In
04. Just Stay A While
05. Goodbye Everybody
06. Slow Down
07. I’m Already Hi
08. Taken Away (Moodymann Mix)

Moodymann – Taken Away – odsłuch

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →