Moodena & Sartorial – Got That Feeling

Playlista Muzyka

Moodena i Sartorial - dwóch kolegów, producentów, didżejów, a przede wszystkim miłośników deep house'u i disco. Słychać to wyraźnie w ich wspólnym nagraniu Got That Feeling.

„Ej, Panie DJ!” Szykujesz selekcję na letnią imprezę? Chilloutowy set w miejscówce na plaży? A może ekskluzywne party w modnym lounge barze na dachu hotelu? Podpowiadam, jaki track dorzucić do swojej selekcji, by biodra Twoich gości zaczęły rytmicznie podrygiwać.

Funk Puropose vol. 2 to tytuł składanki, która pojawi się w sprzedaży nakładem włoskiego labelu Samosa. Premierę EP-ki zaplanowano na 24 czerwca. Jej wydawcy podzielili się częścią jej zawartości już teraz.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na krążku znajdzie się osiem kompozycji autorstwa solidnych graczy, lubujących się w tworzeniu muzyki z pogranicza deep house/disco. Są nimi Al Kent, Hotmood, Raw Slavs, Fingerman, Pete Le Freq, Sleazy McQueen, Swifft Edits oraz Moodena i Sartorial. Ci ostatni połączyli siły, by nagrać kawałek Got That FeelingTo właśnie ten numer został zaprezentowany przed premierą EP-ki, na której się znalazł. Wydawnictwo składać się będzie z dwóch 12-calowych winylowych krążków.

Moodena

Moodena

Moodena

Pod pseudonimem Moodena kryje się Tim Burnett, brytyjski didżej i producent. Swoje dotychczasowe nagrania prezentował pod szyldem labelu Tropical Disco, którego jest współtwórcą. Za Burnettem stoi 20 lat doświadczenia, które artysta przekłada na przyjemnie, letnie bangery.

Sartorial

Sartorial

Sartorial

Alex Sartori, czyli Sartorial, również pochodzi z Wielkiej Brytanii i, podobnie jak Burnett, współtworzy oficynę Tropical Disco. Sartori to również didżej i producent. Graniem zajął się już w 1997 roku, zaś za swoje pierwsze nagrania wziął się 9 lat później. Sartorial prowadzi także własną audycję w londyńskim radiu Mi-Soul.

Panowie znają się od dawna, a zatem nie dziwi, iż ich kolejna, wspólna kompozycja brzmi tak świetnie.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →