Monster przygotowała specjalny mix dla międzynarodowego portalu Mixmag

News Muzyka Film Galeria
Monster

Spragnieni dobrych wiadomości? No to mamy dla was jedną! Nasza rodaczka i DJ-ka zdobywa coraz większą popularność i uznanie na Zachodzie.

Poznańska DJ-ka o ksywie Monster, która coraz bardziej miesza w świecie polskiej muzyki elektronicznej, dostrzegana jest również w innych krajach. Po tym, jak artystka w lutym bieżącego roku przygotowała podcast dla Resident Advisor, upomniał się o nią również popularny i ceniony serwis muzyczny Mixmag. Redaktorzy portalu poprosili naszą rodaczkę o przygotowanie mixu oraz przeprowadzili z nią wywiad, który możecie przeczytać pod tym adresem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Monster to jedna z najbardziej utalentowanych DJ-ek na polskiej scenie. Reprezentantka kolektywu Oramics, rezydentka w poznańskim Projekt LAB, artystka, która naprawdę troszczy się o pozycję kobiet, osób niebinarnych i środowiska LGBTQ+ na rodzimej scenie klubowej. W swojej karierze występowała przed wieloma wspaniałymi osobistościami. Ostatnio miała okazję dzielić decki chociażby z niezwykle utalentowanym Schacke.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Podsumowanie roku 2019 – Monster

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →