Changes of Perceptions part 2 EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2008/06/25
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

26 lipca Monika Kruse będzie celebrować swoje urodziny w berlińskim klubie Panorama Bar. A ma co świętować – 17 lat na scenie, występy w klubach na całym świecie, od Chicago, przez Berlin po Tokio, własny label ’Terminal M’, działający z powodzeniem od prawie dekady, niezliczone produkcje, w tym święcący triumfy na całym świecie 'Latin Lovers’ – czego chcieć więcej?

A jednak, do pełni szczęścia wszystkim fanom Moniki Kruse brakuje jednego – autorskiego albumu. Jakby w odpowiedzi na ciche żądania swoich wielbicieli, w lipcu 2008 światło dzienne ujrzy album 'Changes of Perception’. Poprzedzają go dwie ep’ki Change of Perception part 1 i part 2. Po wysłuchaniu jednym tchem obu, nie można nie mieć ochoty na więcej. Dlaczego?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przyjrzyjmy się numerom na 'Changes of Perception part 2′ promującej najnowszy album Moniki Kruse. Znajdziemy tu dwa fantastyczne klubowe numery. ’Spank Me Later’ to mocno zdubowany oparty na solidnym basie hipnotyczny kawałek, przerywany mrocznymi wokalami.

Numer 2 to ’Morgana’, utwór oscylujący wokół jakże modnych ostatnimi czasy klimatów południowo amerykańskich. Po pierwszym przesłuchaniu można się zakochać – umiejętnie wykorzystane wokale kolumbijskiej Divy Totó La Momposina budują niesamowity klimat tego utworu. Słychać również solidną basową podstawę – całość sklecona wręcz idealnie. Słowem, Morgana to typowo letni przyjemny numer, który na wielu tegorocznych festiwalach będzie święcił triumfy.

Nie ukrywam, że jestem pozytywnie zaskoczony obiema ep’kami i nową twarzą Moniki Kruse. Widać „zmianę spojrzenia” w twórczości tej artystki – pokazuje nam swoje łagodniejsze oblicze nie pozostając obojętną na aktualne trendy. Również współpraca z Gregorem Tresherem z każdym kolejnym releasem przynosi genialne efekty. Po dwóch tak obiecujących smakołykach nie można doczekać się na deser, który nazywa się ’Changes of Perception’. Kupić koniecznie!

Monika Kruse – Changes of Perceptions part 2
Tracklista:
1. Spank Me Later (7:32)
2. Morgana (7:40)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →