Emofunk

Recenzje

Info

Data wydania:
2008/11/14
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

Dwaj warszawscy producenci, Pimo i Tigermaan są autorami albumu Emofunk wydanego pod wspólnym szyldem Modfunk. Panowie nie są nowicjuszami, na swoim koncie mają już płytę Superfuzja oraz kilka pomniejszych produkcji, w tym winyl z utworem Love & Hate wydany w Machine Gun Ibiza.

Emofunk to 10 utworów w których mieszają się wpływy muzyki house, electro dopełnione wyraźnymi, nieco szorstkimi i przesterowanymi basami. Do tego sporo ciekawych brzmień syntezatorowych oraz efektów. Obu członków duetu miałem okazję poznać kilka lat temu, kiedy to jeszcze istniał prowadzony przez nich w Warszawie sklep z winylami. Już wtedy okazywali fascynacje muzyką elektroniczną znad Sekwany.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Najnowszy krążek również utrzymany jest w oparach „francuskiego dotyku”, ale nie jest to żadna wada. Oprócz świadomie i celowo użytych brzmień, pojawiają się ciekawi i znani goście. Wśród nich Philippe Zdar z formacji Cassius. Płyta nie odstaje ani trochę od produkcji zagranicznych, została zrealizowana na bardzo wysokim poziomie.

Całości słucha się przyjemnie, album ten doskonale nadaje się na imprezę jak i do posłuchania w domowym zaciszu. Płyta kosztuje naprawdę niewiele,  za kilkadziesiąt polskich złotych otrzymujemy kawałek światowego grania, zrobiony tu, nad Wisłą.

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

Tracklista:

 

1. Cashback
2. Cut Your Soul
3. Texmex
4. Respef
5. Needles Killer
6. Possibility For Significant Other
7. Rack Bhayo
8. Showtime
9. Love Machine
10. We Got Game

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →