Liderzy berlińskiej sceny electro – Modeselektor – wracają do Polski!

News
Modeselektor - niemiecka maszyna taneczna

Uwielbiany przez polską publiczność duet Gernota Bronserta i Sebastiana Szarego 8 maja 2021 zagra w warszawskim klubie Progresja.

Modeselektor – niemiecka maszyna taneczna

Twórczość duetu Modeselektor pokazuje, jak szerokim i rozwijającym się gatunkiem jest muzyka elektroniczna. Z jednej strony, Sebastian i Gernot kilkukrotnie współpracowali z Thomem Yorkiem i remiksowali utwory Radiohead czy Björk. Z drugiej, są znani wśród fanów mocniejszej elektroniki za sprawą działalności wytwórni Monkeytown i 50Weapons, a wielbiciele brzmień popu cenią ich kompozycje produkowane razem z Apparatem, pod nazwą Moderat.

Modeselektor feat. Tommy Cash – Who

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Modeselektor ponownie w Polsce

Żeby tego było mało, to na kompilacjach Modeselektion pojawiały się tracki od takich producentów i producentek, jak Actress, Vatican Shadow, Lone, Skee Mask, Solid Blake, Bambounou, Ikonika, Electric Indigo czy L-Vis 1990.

Ich ostatnim do tej pory albumem jest wydana w 2019 roku płyta Who Else. Zawiera ona mnóstwo różnorodnych brzmień elektroniki, a dwa wcześniej opublikowane single promujące album, czyli Who i Wealth, to produkcje mocno nawiązujące do stylistyki hip-hopowej za sprawą wokali Flohio i Tommy’ego Casha.

W Warszawie zespół wystąpi 8 maja 2021 roku. Podczas koncertu usłyszymy zapewne największe przeboje grupy, takie jak wspomniany wcześniej Who, Shipwreck, The Mover czy This.  Bilety na koncert trafiły już do sprzedaży.

MODESELEKTOR – RadioEins Wohnzimmerkonzert 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →