Moderat wydaje płytę i ogłasza koncerty w Polsce – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Niecały miesiąc po premierze albumu "III", trio Moderat pojawi się na trzech koncertach w Polsce! Bilety na nie właśnie trafiły do sprzedaży!

Moderat to jeden z najbardziej spektakularnych sukcesów na taneczno-elektronicznej scenie ostatnich lat. Po klasycznych już krążkach „I” i „II”, Sascha, Sebastian i Gernot wracają z finalną częścią swej albumowej trylogii – „III„. Premiera płyty już 1 kwietnia, a niewiele później Moderat, znani z niesamowitych występów na żywo, zaprezentują nowy materiał na koncertach w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu! Muzyce Moderat podczas koncertów towarzyszyć będą widowiskowe wizualizacje.Okładka albumu „III”
Gernot Bronsert i Sebastian Szary (aka Modeslektor) oraz Sascha Ring (Apparat) zaczęli współpracę mniej więcej równolegle ze startem ich pozostałych projektów. Zaczynali jako „laptop boys-band”, samodzielnie tworząc software, bo w tamtym czasie nie było na rynku żadnego softu do występów live. Jako Moderat z początku nie planowali nagrywać w studio, ale na szczęście zmienili zdanie. Owocem wspólnych doświadczeń są znakomite, klasyczne już, krążki „I” (2009) i „II” (2013).
Zwieńczeniem trylogii jest najnowszy „III”, na którym, jak przyznają muzycy, Moderat wreszcie brzmi jak w pełni świadomy swego stylu, dojrzały i zjednoczony zespół – niezwykle dynamicznie, a zarazem głęboko, także w warstwie lirycznej. Bronsert wyjaśnia: „nowy album nie powstawał na bazie elektronicznych jam sessions. Do studia wchodziliśmy dokładnie wiedząc, co każdy z nas ma do zrobienia„.
Premierę albumu „III” zaplanowano na 1 kwietnia 2016 roku.
Tracklista:
01. Eating Hooks
02. Running
03. Finder
04. Ghostmother
05. Reminder
06. The Fool
07. Intruder
08. Animal Trails
09. Ethereal

Źródło: materiały prasowe
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →