Wielki powrót Moderat!

4 837
Zapowiedzi

Apparat i Modeselektor oficjalne zapowiedzieli wydanie nowego dwupłytowego albumu 'II', który ukaże się w sierpniu na Monkeytown. Czekamy z niecierpliwością!

Apparat i duet Modeselektor udowodnili istnienie efektu synergii w muzyce. Założony przez nich w 2002 roku projekt Moderat odniósł ogromny sukces, m.in. dzięki doskonałym występom na żywo.
Debiutancki album tria ukazał się dopiero w 2009 roku, gdyż wcześniej artyści nie mogli porozumieć się w studio. Postanowili jednak spróbować ponownie i udało się – płyta zatytułowana po prostu ‚Moderat’ okazała się przebojem, zdobywając uznanie wśród krytyków oraz zaskarbiając sobie serca słuchaczy. Pochodzące z niej utwory ‚Rusty Nails’ czy ‚A New Error’ uchodzą dziś za klasykę, do której chętnie się wraca. Kiedy mogłoby się wydawać, iż teraz już nic ich nie powstrzyma, projekt Moderat został zawieszony.
Wieści o reaktywacji Moderat pojawiły się w lipcu ubiegłego roku. Dziś wiemy już na pewno, że ponowne spotkanie w studio przyniosło efekty. Na stronie wytwórni Monkeytown można już zamawiać nowy dwupłytowy album pt. ‚II’, którego premierę zaplanowano dopiero na sierpień.
Moderat – II [Monkeytown]
Data wydania: 02.08.2013
Tracklista:
01. The Mark (Interlude)
02. Bad Kingdom
03. Versions
04. Let In The Light
05. Milk
06. Therapy
07. Gita
08. Clouded (Interlude)
09. Ilona
10. Damage Done
11. This Time
W chwili obecnej nie udostępniono żadnych nowych nagrań, więc przypominamy te starsze: