Mocny akcent na zakończenie sierpnia w Ziemi. Hipnotyczne dźwięki opanują Gdańsk

News
Milena Głowacka, MaL, Axis operandi, Ziemia, Gdańsk

Sporo u nas ostatnio deep i hypnotic techno. Głównie za sprawą imprez organizowanych w całym kraju. Wspominaliśmy o wizycie Svaroga na Jasnej 1, gdyńskiej imprezie Drugiego Domu czy cyklu Sieć Mileny Glowackiej w Schronie. Ostatni weekend sierpnia również i gdańska Ziemia będzie stała pod znakiem artystów lubujących się w podobnych klimatach. Sprawdźcie szczegóły.

Okres wakacyjny nieubłaganie zbliża się ku końcowi. Ostatni weekend sierpnia i pierwsza połowa września przyniosą ostatnie imprezy plenerowe i blisko roczny rozbrat z wydarzeniami na otwartej przestrzeni. Na  szczęście, również kluby dwoją się i troją w dostarczaniu jak najlepszego contentu, czego dowody potrafimy udokumentować każdego weekendu. Za jeden z eventów wartych uwagi należy traktować ten z 27 sierpnia w gdańskiej Ziemi. Z kilku powodów.

Milena Glowacka: Muzyka techno jest obecnie produktem sprzedaży – wywiad

Page 64: Milena Glowacka (Live)

Milena Glowacka w trasie

Odwiedziła Kraków, dwukrotnie Warszawę, Poznań, Białystok i Katowice. W planach ma wizytę w Gdańsku, Gdyni oraz… przeprowadzkę. Okres wakacyjny Mileny Glowackiej (celowo pisane bez polskich znaków) nie należał do tych z kategorii wypoczynkowych. Ciągła podróż i prezentowanie swojej twórczości dostarczyło reprezentantce Semantica Records uznanie w nieodwiedzanych dotychczas miejscach oraz autorski cykl imprez Sieć zainaugurowany w poznańskim Schronie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Najbliższe tygodnie dla Glowackiej zapowiadają się nie mniej interesująco, głównie za sprawą wizyty w Trójmieście i imprez z Axis Operandi i MaL w Ziemi i imprezy Drugiego Domu z Michałem Wolskim, Abadim, Kosmalskim i Black Vibe. Naznaczona nostalgią piątkowa impreza będzie powrotem polskiej producentki w mury Ziemi po blisko dwóch latach i imprezie release party duetu FESS, w związku z premierą ich debiutanckiego albumu.

MaL: STAUB stał się kultowy ze względu na swoją wyjątkowość i prawdziwość

Polish Techno.logy | Podcast #113 | Axis Operandi

Malaxis w natarciu, ale tym razem osobno

Jeśli zdążyliście zapoznać się z duetem Malaxis to należycie do grupy szczęściarzy. Dwójka stołecznych DJ-ów, Maciej Leszczyński (MaL) i Daniel Durlak (Axis operandi), jakiś czas temu postanowiła zawiązać pakt o wspólnym projekcie. Dwójka artystów zgrabnie poruszających się po głębokich i hipnotycznych dźwiękach powołała do życia Malaxis. Jak zgodnie twierdzą, w muzyce nie chodzi o prędkość, lecz o groove. Z takim też przekonaniem odwiedzą Gdańsk, jednak tym razem z przygotowanymi selekcjami pod solowe występy. Zapowiada się wyśmienita noc!

Selekcja: Axis operandi dla Muno.pl. „Oprócz elektroniki, jestem fanem nowej fali, synthpopu lat 80”

TFR GUEST MIX by MAL – epizode I

UP TO DATE FESTIVAL 2021

Biletomat.pl
od 20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →