Mobilee wydaje Back Up Vol. 1!!!

News

Sebo K jest jedną ze wschodzących gwiazd sceny muzycznej. Ze swoimi udanymi produkcjami dla Mobilee, remixami dla Pokerflat oraz jego ostatnią EP dla Get Phisical wysuwa się na czołówkę międzynarodowej sceny. Sebo K wraz z albumem Back Up Vol. 01 zapoczątkował serię dj-mixów, które będą wydawane dla berlińskiego Mobilee.

Mobilee, wytwórnia Anji Schneider, ma już na swoim koncie 23 albumy. Jest to chyba jedna z bardziej rozwijających się oraz daleko patrzących w przyszłość labeli, dla której wydają takie gwiazdy jak: Jesse Rose, Magda, Pan-Pot, Marcin Czubala, Jenifer Cardini i inni. Mobilee jest głównie kojarzona z minimalowymi produkcjami, ale w ich cieniu można także znaleźć głębsze, housowe brzmienia takie jak zeszłoroczny ‘Moved’ samego Sebo K.

Na Back Up Vol. 01 będzie można usłyszeć: Efdemin ‘Just a Track’, Ray Valioso ‘Got the Strings’, vocal housowe ‘Hay Consuelo’ w remixie Samima i Larry Heard feat. Mr. White ‘The Sun Can’t Compare’ oraz deep hosuowe utwory jak Kerri Handler ‘Digital Love Affair’, John Daly ‘Do It’. Album ukaze się 21 maja 2007 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tracklist:

1 Kerri Chandler – Digital Love Affair
2 John Daly – Do It
3 Efdemin – Just a Track
4 Jimpster – Seventh Wave
5 Ray Valioso – Got the Strings
6 Larry Heard feat. Mr. White – The Sun Can’t Compare
7 GummiHz – Isolate (Sebo K remix)
8 Minilogue – Elephant Parade
9 Kevin Gorman – Black & White (Alex Under remix)
10 Pier Bucci – Hay Consuelo (Samim remix)
11 Marco Resmann – Gouache
12 Ferrer & Sydenham – Timbuktu (Âme remix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →