Mobilee Records obchodzi 3 urodziny!

News

Jedna z prężniej działających wytwórni na świecie świętuje 3-lecie swojego istnienia. Mowa tu oczywiście o berlińskim Mobilee Records!

Kiedy w kwietniu 2005 ruszyła założona przez Anje Schneider wytwórnia o nazwie Mobilee Records chyba nikt nie spodziewał się, że odniesie ona tak wielki sukces na rynku muzycznym. W ciągu tych trzech lat Mobilee wydało wiele wspaniałych utworów, które nie raz doprowadzały ludzi na całym świecie do tanecznego szaleństwa i niemalże od razu znajdywały się w top 10 najznakomitszych dj-ów.

Obecnie dla Mobilee nagrywają najbardziej cenieni artyści tacy jak: Daniel Stefanik, Exercise One, Jesse Rose, Ralf Kollman, Sebo K, GummiHZ, Jeniffer Cardini & Shonky, Marco Resmann, Marcin Czubala, Nhar, Pan-Pot, Sebo K, Sleeper Thief.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Specjalnie z okazji 3-lecia istnienia 3 marca 2008 roku o godzinie 19.00 zaplanowano występ, który będzie na żywo relacjonowany ze studia Mobilee dzięki WebTV. Usłyszymy i zobaczymy na żywo: Anje Schneider, GummiHz, Ralfa Kollmanna oraz Fresh Meat!Już 1 marca będzie można odczuć przedsmak świętowania w berlińskim klubie Weekend Club, w którym odbędzie się impreza pod nazwą Mobilee Loves Weekend z udziałem: Anja Schneider (mobilee), Ralf Kollmann (mobilee), Simon Baker (Infant / Playhouse) czy Robin Porter (Immigrant).

Miejsce:
Weekend Club
Alexanderstr. 7/8
Berlin-Mitte

Strona Weekend Club

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →