Mobilee Podcast 001

News

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Mobilee Records - właśnie ukazał się pierwszy podcast tej znanej berlińskiej wytwórni.

Niespełna 2 tygodnie temu muzyczny gigant należący do Richie Hawtina ruszył z serią własnych podcastów. Kolejna ze znanych wytwórni, tym razem Mobilee Records Anji Schneider, podejmuje podobne działania – właśnie ukazał się Mobilee Podcast 001 nagrany przez Dana Curtina.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Pierwsze numery tego doświadczonego dj’a i producenta zostały wypuszczone przez nieistniejącą już 33 RPM Records (z Detroit) i belgijskie Buzz Records. Niedługo po tym Dan Curtin uruchomił własny label – Metamorphic Recordings. Słuchacze zaczęli dostrzegać innowacyjny styl i brzmienie jego nagrań. Wkrótce Dan Curtin był czczony jako czołowy gracz w muzyce techno i house. Rosnąc w siłę w końcu został dostrzeżony przez Peacefrog w połowie lat ‘90. Jego utwory pod jego własnym nazwiskiem jak i pod nazwą Purveyors Of Fine Funk były gorąco przyjęte przez słuchaczy techno na całym świecie. Większość z nich stało się kluczowymi kawałkami w wielu setach większości dj’ów. Dan Curtin wypuścił 3 albumy w ciągu dwóch lat: 'Silicon Dawn’, 'Web Of Life’ and 'Art & Science’. Dan Curtin definiuje siebie jako jeden z kluczowych graczy w rozwoju muzyki techno, dzięki któremu ta muzyka mogła osiągnąć dzisiejszy poziom.

 

Podcast ukazywać się będzie raz w miesiącu. Można go sciągnąć pod bezpośrednim LINKIEM lub za pomocą iTunes.

 

27 lutego 2009 roku w poznańskim klubie SQ odbędzie się impreza Muzikanova Night 2 z udziałem Sebo K – jednej z najjaśniej świecących gwiazd wytwórni Mobilee.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →