MØ powraca z dyskotekowym singlem „Live to Survive”

Fot. Materiały promocyjne
News
MØ chce przeżyć

Duńska artystka posługująca się pseudonimem MØ, zaprezentowała swój pierwszy od 2019 roku premierowy kawałek.

MØ chce przeżyć

Każe nazywać siebie MØ [wym. mu] choć jej prawdziwe imię i nazwisko to Karen Marie Ørsted. Pochodzi z Danii i już od kilku lat tworzy własne dźwięki z pogranicza muzyka pop, indie i elektro. Właśnie wydała swój najnowszy singiel zatytułowany Live To Survive.

Live to Survive to pierwszy utwór artystki od 2019 roku. Numer powstał podczas lockdownu. W realizacji piosenki wspierali Caroline Ailin, Sly oraz producent SG Lewis. Za teledysk do utworu odpowiada Joanna Nordahl. Wideoklip do singla możecie zobaczyć poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MØ – Live to Survive

MØ – skandynawska księżniczka pop

Live To Survive jest kontynuacją jedynego singla wydanego w 2019 roku – On & On. W tym samym roku artystka wypuściła również cover przeboju Smashing Pumpkins – Bullet With Butterfly Wings. Później MØ wydała Walshy Fire Presents: MMMMØ – The Mix.

Ostatni album studyjny Forever Neverland, ujrzał światło dzienne w październiku 2018 roku. Dunka zdobyła sobie popularność takimi singlami,  jak np. Final Song, Kamikaze czy One More. Często wchodzi w kolaboracje z innymi muzykami, takimi jak choćby Major Lazer, Empress Of, Foster The People czy Elliphant.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →