Mizoginia, rasizm, klasizm i kultura klubowa – DJ Paulette prezentuje autobiografię

YouTube
News Zapowiedzi
Mizoginia, rasizm, klasizm i kultura klubowa - DJ Paulette prezentuje autobiografię

Manchesterska didżejka jest w trakcie pisania swojej autobiografii, w której przedstawi problemy, z którymi się borykała przez 30-lat działania na lokalnej scenie. Więcej szczegółów dowiecie się poniżej.

Z Manchesteru w świat

Książka, która ma zostać opublikowana w 2023 roku nakładem Manchester University Press, szczegółowo opisuje 30-letnią karierę manchesterskiej didżejki, jednocześnie odnosząc się do mizoginii, rasizmu i klasizmu, które nadal nękają przemysł muzyki elektronicznej. Welcome To The Club zawiera również wkład innych brytyjskich DJ-ów Gillesa Petersona Normana Jaya, Jamza Supernova, Dave’a Haslama, Sonique, Smokin Jo i Jaguara. DJ Paulette za pomocą nadchodzącej książki zamierza inspirować ważne dyskusje oraz wspierać bardziej inkluzywny świat muzyki tanecznej.

Jestem uradowana, że piszę swoją pierwszą książkę dla Manchester University Press. Opowiadam swoją historię z autentycznością i humorem, gromadząc gwiezdną gamę ikon przemysłu muzyki elektronicznej, strażników i zaciekłych przyszłych sił, które dołączyły do ​​mnie w tej fantastycznej podróży, aby spojrzeć na szersze, leżące u podstaw kwestie z perspektywy. To epicka i inspirująca podróż, którą z radością podzielę się ze światem

– powiedziała DJ Paulette

Od Haciendy po Homoelectric

Kariera DJ Paulette jest bardzo bogata – w ciągu niespełna 30 lat była rezydentką kilku największych klubów na świecie, a także występowała u boku wielu prestiżowych didżejów. Regularnie grała w legendarnej manchestreskiej Haciendzie (o tym klubie mogliście się co nieco dowiedzieć z filmu 24 Hour Party People), The Zap Club, The Ministry of Sound, paryskim Mix Clubie, frankfurckim Cocoonie oraz na Ibizie. Współpracowała z Davidem Guettą, Bobem Sinclarem, Soulwax czy Afrojackiem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Artystka została wyróżniona przez Manchester Evening News w plebiscycie Top 5 kobiet w manchesterskiej branży muzycznej 2018, a w tym samym roku A-Magazine przyznał jej tytuł Kobiety roku miasta Manchester.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →