Mixon 8 Pro – nowa propozycja od Reloopa

fot. Reloop.com
Elektronika News Technologia
Mixon 8 Pro - nowa propozycja od Reloopa

Reloop wypuścił nowy profesjonalny kontroler dla Serato DJ Pro i Algoriddim DJ. Czy pozycje Pioneer DJ oraz Denon DJ wydają się zagrożone? Zobaczcie!

Mixon 8 Pro – kontroler z wyższej półki od Reloopa

Nowy kontroler Reloopa Mixon 8 Pro na pierwszy rzut oka przypomina Pioneera DJ DDJ-1000 z dołożonymi knombami do efektów na górze decków niczym w sprzętach Native Instruments. I fakt, bo sprzęt łączy to, co miłe z klasyki, z najbardziej modnymi i użytecznymi dodatkami dla współczesnego didżeja. Kontroler posiada cztery kanały sterowania, wyświetlacze on-jog (użyteczna rzecz, bo dzięki temu, zobaczysz, jakie tempo ma Twój kawałek bez konieczności patrzenia w ekran laptopa), dwa interfejsy audio (zaraz napiszę dlaczego) oraz wbudowany samodzielny mikser. Dostępne są cztery łopatki FX do szybkiego wyzwalania, trzypasmowy korektor na kanał, a także filtr dwuprzepustowy. Z miksera można korzystać bez laptopa, z dwoma wzmacniaczami gramofonowymi i czterema wejściami liniowymi. W środku urządzenia znajdują się dwie karty dźwiękowe (obie korzystające z USB-C), dzięki czemu można przełączać zestawy bez przerywania dźwięku. Wyjścia obejmują główne XLR, a także jack ¼ i RCA. Dostępnych jest osiem padów ze wszystkimi znanymi trybami, takimi jak hot cue, efekty, sampler, loop roll i inne, które są specyficzne dla oprogramowania didżejskiego. Kontroler ma wysokiej klasy wykończenie z obudową ze szczotkowanego metalu i metalowymi przyciskami transportu. Istnieje również wbudowana stacja dokująca do iPada, dzięki czemu możesz łatwiej sterować kawałkami w oprogramowaniu bezpośrednio z urządzenia przez port USB-C.

Reloop Mixon 8 Pro – professional DJ controller – Serato DJ & Algoriddim djay PRO AI (Introduction)

Zobacz także: MacStudio – marzenie producenta muzycznego

Reloop Mixon 8 Pro – cena

W sklepie muzycznym SKYLARK produkt będzie wkrótce dostępny do nabycia za 5390 zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →