Mixed In Key zagrozi Traktor Pro?

Technologia

Producent popularnego narzędzia do rozpoznawania tonacji utworów Mixed In Key pracuje nad programem dla DJ-ów, będącym nieskomplikowaną alternatywą do Traktor Pro i Serato DJ.

Spore grono użytkowników programu Mixed In Key zrezygnowało z niego, kiedy do Traktor Pro dodano własny algorytm rozpoznający tonację utworów. Czy kiedy Mixed In Key wprowadzi na rynek swój program do miksowania role się odwrócą i użytkownicy Traktora zaczną korzystać z nowej alternatywy? Szczerze wątpię…
Nowy soft od Mixed In Key jeszcze nie ma nazwy i dopiero rozpoczęły się jego beta testy. Po pierwszych screenach i video można wnioskować, iż dedykowany jest początkujacym DJ-om. Dwa wirtualne decki, prosty mikser, biblioteka muzyki i algorytm rozpoznawania tonacji w wersji 6.0 musi DJ-owi wystarczyć. Program ma współpracować z dowolnym kontrolerem MIDI i umożliwiać szybki eksport nagranego mixu do SoundCloud.
Ciekawą funkcją jest automatyczna segmentacja utworu, pozwalająca na szybką edycję numeru na żywo. Program sam rozpoznaje poszczególne partie utworu i pozwala na swobodne przełączanie między nimi. Niestety, jeszcze nie dane nam było sprawdzić jak funkcja ta sprawuje się w przypadku mniej lub bardziej skomplikowanych tracków.

http://beta.mixedinkey.com/

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →