Mistrzowski nowy numer Totally Enormous Extinct Dinosaurs. Idealny na ciepły, wiosenny dzień

Fot. Dan Wilton
News
Totally Enormous Extinct Dinosaurs - powrót po dekadzie

Blood on The Snow – tak nazywa się kawałek, w którym brytyjski producent Orlando Higginbottom, ukrywający się pod pseudonimem Totally Enormous Extinct Dinosaurs, tworzy harmonijny kompromis kilku stylów muzycznych jednocześnie.

Totally Enormous Extinct Dinosaurs – powrót po dekadzie

Orlando Higginbottom, brytyjski producent znany jako Totally Enormous Extinct Dinosaurs, jest ostatnio bardzo zajęty. Po raz pierwszy ubiegał się wraz z Bonobo o nagrodę Grammy w kategorii Best Dance/Electronic Recording oraz przygotowuje się pełną parą do wydania pierwszego od ponad dekady albumu. Tak, choć ciężko w to uwierzyć, słynna płyta Trouble trafiła na rynek w 2012 roku.

Miałem nadzieję, że nagram płytę, która nie stanie się tylko przejściowym trendem, jak to zwykle w muzyce tanecznej bywa, ale będzie miała znaczenie zarówno dla tych, którzy przy niej tańczą, jak i słuchają. Mam wrażenie, jakby praca nad nią trwała wieki.

– mówił wtedy Higginbottom

Totally Enormous Extinct Dinosaurs – harmonia i elegancja

Nowy krążek TEED ujrzy światło dzienne latem 2022 roku. Znajdzie się na nim aż 17 utworów, które Higginbottom nagrał we własnym domu w Los Angeles. Album jest zapowiadany przez wydany właśnie singiel Blood In The Snow, mieszający w sobie różne gatunki muzyczne – od electro po house – i, co najważniejsze, utrzymujący je w idealnej równowadze. Ten pełen naturalnego wdzięku i elegancji kawałek przypominać może wczesne dokonania Jamesa Blake’a. Zresztą nie musicie wierzyć mi na słowo, przekonajcie się sami:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ta piosenka jest o topniejących lodowcach i pragnieniu posiadania córki, którą mógłbym obdarzyć bezwarunkową miłością.

– pisze w informacji prasowej Higginbottom

TEED – Blood on The Snow, posłuchaj!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →