Mistrzowie hipnotycznego techno zagrają w Transformatorze

Eventpromo

Claudio PRC i Luigi Tozzi już 12 października odwiedzą Wrocław. Nie przegap imprezy Velvet Vortex!

Claudio PRC i Luigi Tozzi we Wrocławiu

Wrocławski Transformator nabiera rozpędu na jesienny sezon. Już w październiku czeka nas niezwykłe wydarzenie, gratka dla fanów hipnotycznego, pływającego techno.

Wiadomo od dawna, że włosi są najlepsi, jeśli chodzi o hipnotyczne granie. Na kolejnej edycji Velvet Vortex usłyszymy dwóch niezwykle mocnych reprezentantów tego kraju. Pierwszym z nich jest Claudio PRC, współtwórca ciekawego projektu i wytwórni The Gods Planet. Jego utwory również można było usłyszeć w tak uznanych labelach, jak m.in. Prologue i Semantica.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

tfr

Drugim gościem specjalnym tej nocy jest Lugi Tozzi, który zaprezentuje się w wersji live. Niezwykle charakterystyczny artysta, którego produkcje można rozpoznać już po pierwszych dźwiękach. Również pojawiał się w wielu ciekawych oficynach, ale najważniejsze dla jego twórczości wydawnictwa możecie znaleźć w katalogu legendarnej wytwórni Hypnus.

Headlinerów na scenie wspomoże jedna z najciekawszych polskich selekcjonerek Aksamit oraz Kolka Pololku. Na drugiej scenie pod patronatem ekipy AFFEKT zaprezentują się: Filip Kutz, K POD, Masha Romanova, Watemborski, SERGII, Seb & Rodrigezz, Vidno.

Velvet Vortex: Claudio PRC, Luigi Tozzi live – bilety

Bilety na to wydarzenie są już dostępne na stronie Biletomat.pl.

Velvet Vortex: Claudio PRC, Luigi Tozzi live - Wrocław, Transformator | 12.10.2019

Biletomat.pl
od 25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →