Miss Kittin na FreeFormFestival

Zapowiedzi

Przed chwilą organizatorzy FreeFormFestival ogłosili nazwisko kolejnej gwiazdy, która wystąpi w połowie października w Warszawie.

FreeFormFestival odbędzie się w tym roku w dniach 14 – 15 października 2011 roku w Centrum Kultury Koneser w Warszawie. FFF to wydarzenie, które prezentuje nowoczesną i niezależną muzykę oraz sztukę w środowisku miejskim, a jego celem jest wskazywanie nowych światowych trendów muzycznych i artystycznych.

Program festiwalu jest bogaty w wydarzenia na kliku płaszczyznach –  w programie znajdują się liczne koncerty, live acty, sety djskie, jak również pokazy audiowizualne, pokazy filmowe krótko i pełnometrażowe, video art, oraz stałe ekspozycje młodego polskiego dizajnu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kolejną gwiazdą FreeFormFestival będzie Miss Kittin – jedna z największych gwiazd na scenie techno/electro. Jej pierwszym wielkim sukcesem był utwór „1982” – który Westbam wybrał na finał największej jak dotąd Love Parade – w 1998. Przy muzyce Miss Kittin bawiło się wówczas niemal 1.5 miliona ludzi. 1999 rok to wielki, choć skandalizujący hit „Frank Sinatra” oraz pierwsze wystepy na imprezach Mayday w Niemczech.

Obecnie Miss Kittin ma na swoim koncie dziesiątki cenionych wydawnictw dla największych wytwórni na święci oraz współpracę z takimi legendami jak: Felix Da Housecat, Sven Väth, Laurent Garnier, Chicks On Speed czy też Tricky.

Potwierdzeni artyści na FreeFormFestival:

Kele, Fenech-Soler, YUKSEK, Villa Nah, Mr. Oizo, RED SNAPPER, Múm, Vitalic, Does It Offend You, Yeah?, Aeroplane, Miss Kittin

Ceny karnetów dwudniowych:

140 zł – do 31 sierpnia
160 zł – do 30 września
180 zł – od 1 października

Ceny biletów jednodniowych (dostępne od 15 sierpnia):

95 zł – do 15 września
110 zł – od dnia festiwalu
130 zł – w dniu festiwalu

 


Miss Kittin – mobilee & friends – Sonar 2011 – Hotel Diagonal Friday by mobilee records

MISS KITTIN July 2011 by trasher.tv

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →