Richie Hawtin, Magda i Marc Houle w Poznaniu! BILETY!

Wydarzenie

5 listopada 2010 roku w poznańskiej Starej Rzeźni odbędzie impreza z cyklu Minus Showcase, której gwiazdami będą Richie Hawtin, Magda oraz Marc Holue. Zamów bilety na imprezę już teraz!

Niejedna impreza w Polsce, mając takie gwiazdy jak Richie Hawtin, Magda i Marc Houle, pretendowałaby już do miana festiwalu. Jednak nadchodzące wydarzenie w Starej Rzeźni będzie eventem klubowym na miarę najlepszych miejsc w Berlinie czy Londynie. Bez wątpienia można pokusić się o stwierdzenie, że Minus Showcase będzie jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce ostatnich lat!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Minus to obecnie jedna z najważniejszych organizacji w muzyce elektronicznej. Wytwórnia istnieje od 1998 roku i jest współodpowiedzialna za dzisiejsze brzmienie muzyki techno i minimal. Z kolei jako organizatorzy imprez, ludzie Minusa stoją za jednymi z najbardziej odważnych i innowacyjnych przedsięwzięć w świecie eventów z muzyką klubową, jakimi były imprezy Contact.

 

 

5 listopada 2010 roku w poznańskiej Starej Rzeźni możemy spodziewać się doskonałej muzyki w wykonaniu Richie Hawtina, Magdy oraz Marca Houle połączonej z idealnie dobranym wizualnym spektaklem autorstwa Aliego Demirela.

 

Warto dodać, że na początku września Magda oraz Marc Houle wyruszyli we wspólną trasę promującą ich albumy autorskie. Na Minus Showcase spodziewać się zatem należy dużo świeżego materiału z debiutanckiej płyty „From the Fallen Page” (Magda) oraz minimalistycznego „Drift” (Marc Houle). Można więc powiedzieć, że debiut Minus Showcase na polskiej ziemii odbywa się w najlepszym z możliwych momentów.

 

Organizatorami Minus Showcase jest klub SQ, który z powodzeniem organizuje już cykl IN/OUT w Starej Rzeźni oraz Spółka Akcyjna – agencja, która stoi za bookingami i produkcją Audioriver.

 


Źródło: materiały organizatora

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →