Minus Showcase w Poznaniu – odliczanie trwa!

Wydarzenie

Do imprezy Minus Showcase w poznańskiej Starej Rzeźni pozostał już tylko tydzień. Zobaczcie jakie atrakcje będą czekały na Was podczas tego niesamowitego wydarzenia!

Dwa tygodnie temu, polską sceną klubową wstrząsnęła wiadomość o wspólnym występie Richiego Hawtina, Magdy i Marca Houle w poznańskiej Starej Rzeźni. Pierwsza w naszym kraju impreza Minus Showcase to wielkie wydarzenie, na które wiele osób czekało od lat. Mamy dla Was garść szczegółów na temat tego eventu.

Stara Rzeźnia to jedno z najciekawszych miejsc Poznania – surowość murów i mroczne zakamarki, w połączeniu z oprawą wizualną tworzą idealnie skomponowane tło dla występów DJ-ów i producentów. Mogli się o tym przekonać wszyscy uczestnicy ostatniej imprezy sylwestrowej, koncertu Miss Kittin i Hackera oraz eventów z cyklu IN/OUT, za organizację których odpowiedzialny był klub SQ – jeden z promotorów Minus Showcase Poznań.
O oprawę wizualną zatroszczy się nikt inny, jak główny VJ wytwórni Minus i Richiego Hawtina, czyli Ali Demirel, z którym niedawni mogliście przeczytać wywiad na łamach naszego serwisu. 18 m2 ekranu LED oraz światła i scena zbudowane dokładnie według wytycznych Minus nacieszą oczy uczestników wydarzenia i wzmocnią siłę oddziaływania muzyki. A ta wybrzmiewać będzie ze świetnego soundsystemu firmy L-Acoustics. System ten był wielokrotnie wykorzystywany na festiwalu Audioriver, co nie jest przypadkowe, bo za stronę techniczną Minus Showcase Poznań odpowiadają producenci wspomnianego festiwalu, czyli Spółka Akcyjna.
Przypomnijmy, Minus Showcase to sztandarowa impreza jednej z najważniejszych wytwórni elektronicznych na świecie. Już 5 listopada 2010 roku w Poznaniu wystąpią Richie Hawtin, Magda i Marc Houle live, prezentując najmocniejsze strony labelu.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →