Minna Murra z kolejnymi produkcjami. EP-ka „After Hours” już dostępna

News
Minna Murra

Minna Murra to jeden z ciekawszych, wschodzących live-actowców w naszym kraju, który właśnie wypuścił świeżą EP-kę we własnej oficynie KOMM Records. Wydawnictwo zawiera dwa utwory wrocławskiego producenta, z którego brzmieniem - zwłaszcza zwolennicy kwaśnych wycieczek - powinni się zapoznać. Całości można odsłuchać m. in na kanale HATE LAB.

Minna Murra – wychowany na klasyce

Minna Murra to wrocławski producent muzyki elektronicznej, live actowiec, połowa duetu Cloned Brothers, który tworzy wraz z Matbe. Mocno związany ze sceną techno, ciągle poszerza swoje muzyczne horyzonty. Ewoluując i eksperymentując na przestrzeni lat, łącząc style i gatunki, wypracował własne charakterystyczne brzmienie.

Minna Murra

Wychowany na Pink Floyd, zafascynowany Davidem Bowie. Pozostaje pod silnym wpływem artystów takich jak Aphex Twin, Plastikman, czy Recondite. Jako Minna Murra zadebiutował na scenie w lipcu 2019 roku. Od tego czasu wystąpił w najbardziej liczących się miejscach związanych z muzyką elektroniczną (Ciało, Transformator, Las Festival).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Miłośnik kwaśnych melodii

Grając live, Minna Murra buduje kwaśne, melodyczne i energetyzujące opowieści ze sporą dozą improwizacji. Ma na koncie trzy EP-ki: Comm, Nube oraz After Hours. Ta druga została wydana przez label Breslau Techno. Najnowsza, opublikowana we własnym KOMM Records, ukazała się właśnie na kanałach MOTZ oraz HATE Lab.

Nie będę zbyt odkrywczy kiedy powiem, że inspiracją do stworzenia muzyki był jeden z wrocławskich afterów. Moje przemyślenia na ten temat, głównie z perspektywy obserwatora. Stąd tytuły Time Stopped, I Think, After Hours. Swoje źródło ma stamtąd również okładka – zdjęcie zrobiliśmy na Wyspie Tamka na schodach prowadzących do piwnicy. Co do samego procesu – muzykę nagrywałem z wykorzystaniem analogowego syntezatora Korga, beat maszyny Rolanda oraz repliki TB-303. Pojawiają się także autorskie wokale

Materiał będzie można usłyszeć na żywo 26 marca we Wrocławskim Klubie Formaty, podczas koncertu z cyklu Nowobrzmienia.

Minna Murra – After Hours – odsłuch EP-ki

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →