Minister finansów: zniesienie 80 proc. obostrzeń możliwe na przełomie I i II kwartału

News

Niektóre obostrzenia zostaną dość długo, ale myślę, że 80 proc. tych obostrzeń na przełomie pierwszego i drugiego kwartału zacznie znikać - powiedział w rozmowie z Money.pl minister finansów, funduszy i polityki regionalnej Tadeusz Kościński.

Kiedy doczekamy się znoszenia obostrzeń?

Po tym, jak minister zdrowia Adam Niedzielski obwieścił w poniedziałek, 11 stycznia, że obecne obostrzenia wprowadzane w wyniku pandemii będą przedłużone do końca stycznia, każdy z nas zastanawia się, jak będą wyglądały kolejne etapy odmrażania polskiej gospodarki. Nieco światła na tę sprawę może rzucać rozmowa, jaką z ministrem finansów Tadeuszem Kościńskim przeprowadził serwis Money.pl

Polityk stwierdził że w ciągu najbliższych 2-3 tygodni obostrzenia powinny być mniejsze, a na przełomie pierwszego i drugiego kwartału tego roku 80 proc. z nich “zacznie znikać”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

obostrzenia

Obostrzenia związane z COVID-19 – jak obecnie wygląda sytuacja?

Przypomnijmy, że Wśród obowiązujących do końca stycznia obostrzeń są te dotyczące zakazu zgromadzeń powyżej pięciu osób, obowiązek zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej, zachowania dystansu 1,5 m oraz dystansu 100 m w przypadku zgromadzeń.

Ponadto wciąż – do końca stycznia – obowiązuje zamknięcie całego sektora kultury, restauracji, które mogą jedynie serwować dania na wynos i dowóz. W sklepach i galeriach handlowych (w których otwarte są tylko niektóre sklepy) obowiązuje możliwość wpuszczania 1 klienta na 15 m kw. Czynne mogą być jedynie hotele pracownicze oraz hotele dla medyków.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →