1.2 miliona osób chce „Świątecznego rave’u” w siedzibie brytyjskiego premiera. Co na to Boris Johnson?

Fot. Gettyimages
News
Gruba rave w domu premiera

Ogromna liczba osób zareagowała na wydarzenie utworzone na Facebooku.

Gruba impreza w domu premiera

Impreza Christmas rave – 10 Downing Street wyśmiewająca rzekome „łamanie przez brytyjski rząd zasad covidowch” – które ów rząd sam wprowadził – stała się hitem sieci na Wyspach. Do tej chwili na wydarzenie zapisało się ponad 1,2 mln facebookowiczów. „MASSIVE RAVE AT DOWNING STREET” – nawołują organizatorzy żartobliwego wydarzenia.

Nie wymagamy dystansu społecznego. Przyprowadź, kogo chcesz. Przynieś własne przekąski i napoje – czytamy w opisie imprezy. Jest to nawiązanie ze słynnego w UK wyboru serów i win, które podobno były serwowane na imprezie 18 grudnia ubiegłego roku w siedzibie Johnsona. Wydarzenie możecie znaleźć pod tym linkiem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak wynika z opisu imprezy, wśród gości ma się pojawić Boris Johnson wraz ze swoimi „kumplami”. Fikcyjne wydarzenie ma się odbyć 24 grudnia o 18:00, choć organizatorzy zarzekają się: „Proszę zwrócić uwagę, że to wydarzenie nie jest prawdziwe, a wszystko to ma tylko służyć humorowi i wyśmiewaniu się z władz”.

A million f*kin ravers

rave
Fot. Pixabay

Impreza Christmas rave – 10 Downing Street została ogłoszona przez DJ-a Jona Manciniego, który zamieścił następujący post na Facebooku po tym, jak impreza osiągnęła milion odpowiedzi: „A million f*kin ravers. Nuts”.

Moja mama chce przyjść, czy 82-latkowie zostaną potraktowani jako VIP?

– odpowiedział mu żartobliwie jeden z użytkowników.

W zeszłym tygodniu wszczęto oficjalne śledztwo w sprawie licznych przyjęć na Downing Street. Nastąpiło to po publicznej wrzawie w reakcji na imprezy, na których podobno nie przestrzegano dystansu społecznego, łamiąc w ten sposób zasady COVID-owe.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →