Mikita & Juerga – Meet U There EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2011/02/15
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

Poznański duet Mikita & Juerga nie należy do nowicjuszy w branży. Kilkukrotnie udowodnił, że potrafi wykręcić brzmienie na światowym poziomie i tym samym awansować do coraz lepszych labeli. Najnowsza EP-ka zatytułowana „Meet U There” ukazała się nakładem niemieckiego labela Conya, zrzeszającego takie nazwiska jak choćby Manuel Tur, Jamie Lewis czy Sebastian Davidson.

Oprócz oryginału dostajemy aż 4 remiksy, w tym połowy duetu Motorcitysoul i rezydenta legendarnego klubu Cocoon – C-Rock’a.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Original Mix zwraca uwagę świetnym wokalem, który pozostaje w głowie jeszcze na długo. Nieco „jamajska” barwa głosu wokalisty w połączeniu z bębenkami wprowadza niezwykle pozytywny nastrój. Świetne!

C-Rock
dodał „Meet U There” nieco dynamiki i deep’owego polotu. Więcej tu padów, słychać też saksofon – ten remix idealnie sprawdzi się podczas letnich, klubowych imprez.

Kesho postawił na groove i bardziej tech’owy bit, do tego klasyczne, house’owe pętle perkusyjne – dobry remix, podobnie jak dzieło duetu Vert & Kutschke, którzy zdecydowali się na hipnotyczny tech-house.

Rozczarowuje natomiast remix Milkwishanajbardziej deep’owy jednak oparty na wielokrotnie już wykorzystywanych przez innych producentów samplach (posłuchajcie np. MiniCoolBoyz – Have Fun). Zabrakło tu kreatywności.

Podsumowując, „Meet U There” to godne polecenia wydawnictwo z remiksami na każdą okazję. Zapewne nieraz zetkniemy się z nim podczas imprez w zbliżającym się sezonie wiosenno-letnim.

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. Original Mix
02. C-Rock Remix
03. Milkwish Remix
04. Pascal Vert & Kutschke Remix
05. Kesho Remix

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →