Mikita feat. Misty – Same Faces EP

2 314
Recenzje

Info

Data wydania:
2011/08/03
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Trzy tygodnie po ukazaniu się ‚Chicago Chords/So Lazy EP’, warszawski Ponton Music proponuje kolejną EP-kę, za nagranie której odpowiedzialny jest mieszkający od niedawna w Londynie Mikita. 
Tytułowy ‚Same Faces’ ma inny charakter muzyczny, niż ten, do którego zdążył już nas przyzwyczaić Ponton Music. Numer z pewnością zaistnieje na playlistach DJ-ów, lecz również i na antenach stacji muzycznych. Właśnie trwa realizacja videoklipu, który powinien ukazać się już niedługo.
‚Same Faces’ to całkiem zgrabnie skrojone nu-disco. Mikitę wokalnie wspiera Misty, której rola ogranicza się do wyśpiewania kilku wersów tekstu, jednak stanowi to integralną część utworu – dostępna na EP-ce wersja instrumentalna wypada znacznie gorzej.
Drugim tytułem jest Revised Mix do house’owego i tanecznegoHold Me‚ – numeru znanego z debiutanckiego release’u Ponton. Ulepszenie dotyczy przede wszystkim miksu, przez co brzmienie jest bardziej soczyste, a groove wyrazisty. Szkoda, że Mikołaj nie pokusił się o więcej zmian, gdyż mniej wprawny słuchacz może ich poprostu nie dostrzec.
‚Same Faces EP’ choć nie powala na kolana, to zapewne zdobędzie swoich zwolenników. Tymczasem czekamy na premierę klipu oraz zapowiadany zestaw remiksów.


PON008_Mikita_feat_Misty_-_Same_Faces_EP by Ponton

Tracklista

01. Same Faces

02. Same Faces (Instrumental Mix)

03. Hold Me (Revised Mix)