Miejsca w Polsce, gdzie mógłby się odbyć Cercle

Artykuł
Cercle Hakuba

Cercle filmuje i transmituje sety didżejskie oraz live acty w starannie wybranych, nietypowych i wyjątkowych miejscach – jak się okazuje, w kraju nad Wisłą nietrudno znaleźć takie spoty. Sprawdźcie sami!

Cercle w Polsce – słowem wstępu

Nie trzeba specjalnie interesować się muzyką ani technologią, by wiedzieć, że w ostatnich latach sporą popularność zdobyły transmisje w streamingach z imprez i wydarzeń muzycznych. W przeciwieństwie do Boiler Rooma czy HÖR, Cercle oferuje widzom/słuchaczom ładne ujęcia z otoczenia, w którym występuje artysta. Często są to monumentalne krajobrazy, wyjątkowe okoliczności przyrody bądź historyczne miejsca. Nadeszło lato i w redakcji zastanawialiśmy się, gdzie w Polsce można by było zrobić taką transmisję. Na całe szczęście nasz kraj jest tak długi i szeroki, że nie musimy narzekać na brak wyjątkowych miejsc dla „polskiego Cercle”. Ameryki nie odkrywamy – zdajemy sobie sprawę, że nie wymienimy tu wszystkiego co warte uwagi, także liczymy na Wasze propozycje.

Cercle w mieście

Operatorzy często skupiają się na pokazaniu całości, stąd pewnie tak popularne są sety na dachach, choć na ziemi też znajdą się ładne otoczenia. Fakt, nie mamy koloseum jak Chorwaci w Puli, ale spora część z nas (nawet jak pochodzi z małego miasteczka) zna takie dobre miejsce do nagrania livestreamu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cosmic Gate – Classic Set From New York Rooftop

Przykładowe miejsca: ładny park w Twoim mieście, np. Łazienki Królewskie, dach albo wieża z widokiem na miasto.

Cercle w pałacu lub zamku

Ostatnio festiwale, jak np. KONEKT, organizują wydarzenia w pałacu. Tak klasyczne miejsca zawsze nadają wyjątkowego uroku wydarzeniu bądź klipom – przypomnijcie sobie polskie teledyski na VIVA Polska pod koniec lat 2000. Tak, w niektórych przypadkach Cercle musiałoby się dogadać z ZAIKS-em.

Aida Arko – schloss schönbrunn palace Vienna

Przykładowe miejsca: Pałac w Mosznej, Zamek w Pszczynie, Zamek w Książu.

Cercle w górach

Wprawdzie nie ma u nas Alp jak w Szwajcarii albo Słowenii, ale nie musimy narzekać na brak gór i ładnych widoków. W ubiegłym roku SNOWFEST zorganizował stream online na największym szczycie Beskidu Śląskiego – Skrzyczne. To najbardziej podobna do Cercle polska transmisja, jaką widzieliśmy, dlatego warto pomyśleć o podobnym przedsięwzięciu w podobnym miejscu.

iROBOT | SNOWFEST 2021 Online | Sessions | 4K

Przykładowe miejsca: Skrzyczne, Śnieżka, Kasprowy Wierch, Srebrna Góra, Polana Jakuszycka, Elektrownia Porąbka-Żar na Górze Żar.

Cercle nad jeziorem

Tutaj podobnie jak w przykładzie powyżej dobre ujęcia z drona zrobią swoje.

Game Changers by Microsoft Surface // Nora En Pure – Lake Arnen Gstaad Switzerland | @Beatport Live

Przykładowe miejsca: Morskie Oko, Jezioro Żywieckie, Śniardwy.

Polskie Cercle nad morzem

I oczywiście coś, co znamy z Big Boat Party, ale by nadać wyjątkowości miejscówce, bo patrzenie cały czas na samotną łódkę na wodzie jest dość nudne, to można podpłynąć w jakieś atrakcyjne miejsce, np. na koniec Mierzei Helskiej. A jeśli pomyślimy o czymś na lądzie to oczywiście monumentalne, industrialne przestrzenie Stoczni Gdańskiej – Jean Michelle Jarre lubi to.

pekin live @ MOLO sopot 23.06.2020 Lost Sound

Przykładowe miejsca: Stocznia Gdańska, Molo w Sopocie, Hel, port, latarnia morska, statek.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →