Legendarny album 'Through The Looking Glass’ powraca!

News

Jedna z najważniejszych płyt japońskiego ambientu, minimalizmu i muzyki eksperymentalnej zostanie ponownie wydana.

Midori Takada to japońska perkusistka i kompozytorka, która od ponad 40 lat łączy muzykę eksperymentalną, elektroniczną czy jazzową z wschodnioazjatyckimi i afrykańskimi wpływami. Ma w swojej dyskografii trzy albumy, w tym absolutny majstersztyk „Through The Looking Glass” z 1983 roku.

Niezwykle oniryczna płyta, pełna hipnotyzujących dźwięków, która odkrywa „coś nowego” z każdym przesłuchaniem, stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych w historii japońskiej muzyki lat 80-tych.
Wytwórnia Palto Flats i WRWTFWW Records (We Release Whatever The Fuck We Want Records) postarały się o ponowne wydanie klasyka, które nastąpi w marcu tego roku. „Through The Looking Glass” z pierwotnych taśm zostanie wytłoczone na winylu oraz trafi na płyty CD.
Warto zauważyć, że aktualnie na stronie discogs.com można kupić 12″ oryginał za 750 euro, więc powrót płyty do sklepów będzie prawdziwą okazją do uzupełnienia kolekcji. Midori ruszy także w trasę po Europie wspierającą wydawnictwo – póki co potwierdzono występy w Kopenhadze, Glasgow, Amsterdamie, Londynie i Gandawie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Midori Takada – Through The Looking Glass [Palto Flats / WRWTFWW Records]

Data wydania: marzec 2017

Tracklista:

A1 Mr. Henri Rousseau’s Dream
A2 Crossing
B1 Trompe-l’œil
B2 Catastrophe Σ

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →