Rób piękne zdjęcia nową Lumią

Lifestyle

W ofercie firmy Microsoft pojawił się bardzo ciekawy model Lumia 535, który wyróżnia się świetnym aparatem fotograficznym, pięknym designem, dużymi możliwościami i przystępną ceną. Zobacz co potrafi!

Artykuł sponsorowany

Liczba dostępnych na rynku smartfonów przyprawia o zawrót głowy i trudno znaleźć markowy model w przystępnej cenie i o sporych możliwościach, który także cieszy oko. Mocnym kandydatem do telefonu, który spełnia wszystkie powyższe kryteria jest nowa Lumia 535. Co oferuje propozycja Microsoftu

Wyposażona w 5-calowy ekran Lumia 535 skierowana jest dla młodych ludzi, którzy uwielbiają uwieczniać ważne chwile, dlatego inżynierowie Microsoftu skupili się na dopracowaniu aparatu fotograficznego. Szerokokątny obiektyw przedni o rozdzielczości 5 MP sprawi, że na „autoportretach” zmieści się więcej znajomych czy pięknego krajobrazu. Zdjęcia można łatwo retuszować, a następnie udostępnić za pośrednictwem dysku OneDrive czy na Instagramie. Szerokokątny obiektyw może okazać się też nieoceniony podczas rozmów video przez Skype, które mogą być prowadzone w trybie wysokiej jakości.
Oprogramowanie to równie mocna strona Lumii 535. Urządzenie zostało wyposażone w system Windows Phone 8.1, który będzie rozwijany regularnymi aktualizacjami. Dodatkowo użytkownik otrzymuje wbudowany Office oraz dostęp do 30 GB przestrzeni dyskowej OneDrive, po włączeniu funkcji automatycznego przesyłania zdjęć. Oczywiście możliwości telefonu można rozszerzyć poprzez aplikacje, których powstało już ponad 330 tysięcy.
Dobrą wiadomością dla osób korzystających z dwóch numerów telefonu jest dostępność Lumii 535 w wersji dual SIM, w której łatwo można zarządzać ustawieniami obu kart.
Microsoft Lumia 535 w kolorach zielonym, pomarańczowym, białym, niebieskim i czarnym jest już dostępna w sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie 499 zł.
Więcej informacji: microsoft.com/pl-pl/phone/

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →