Michał Wolski zapowiada nową EP-kę dla Blank Slate – POSŁUCHAJ

1 690
Zapowiedzi

Amerykański label Blank Slate po raz kolejny zaprosił do współpracy Michała Wolskiego. Katalogowa 11-tka z 4 utworami warszawskiego producenta pojawi się w sprzedaży na początku października.

Współpraca Michała Wolskiego i amerykańskiego labela Blank Slate rozpoczęła się rok temu. Najpierw utwór warszawskiego artysty („Derivate”) trafił na V/A z numerkiem 006, chwilę później „Blank Slate 008” już w całości należał do Wolskiego. Recenzję EP-ki możecie przeczytać tutaj.
3 października do sprzedaży trafi kolejny owoc współpracy Michała Wolskiego i Blank Slate. Na katalogowej 11-tce znajdą się 4 utwory, z którymi możemy zapoznać się pokrótce już teraz. Warto dodać, że Michał Wolski i René Audiard (znany też jako Soren Jahan) jako jedyni mają na koncie po 2 EP-ki pod szyldem Blank Slate.

EP-ka dla Blank Slate to nie jedyne wydawnictwo, które Michał Wolski przygotował na najbliższy czas. Jeszcze w tym miesiącu powinna ukazać się płyta „Unthinkable Otherwiseness” na należącym do Marco Shuttle labelu Eerie. Posłuchajcie: