Michael Rother, były członek Neu! i Kraftwerk, zapowiada box set

225
News
Michael Rother

W zestawie znajdą się wszystkie dotychczasowe solowe płyty niemieckiego muzyka, wraz z najnowszym albumem Dreaming 2020.

Michael Rother i płyty z 4 ostatnich dekad

Michael Rother najbardziej znany jest z bycia członkiem-założycielem zespołu Neu! Przez krótki okres zasilał również skład Kraftwerk. Artysta w przeszłości wydał już jeden box set, a teraz wypuszcza jego kontynuację.

Box Set Solo II zawiera trzy albumy Rothera z lat 80. (Lust, Süssherz und Tiefenschärfe i Traumreisen) oraz krążki Esperanza z 1996 roku i Remember z 2004 roku (The Great Adventure), album z bonusowymi utworami (głównie nagranymi w latach 90-tych) oraz premierową płytę studyjną Dreaming z 2020 roku.

Box ujrzy światło dzienne 4 września.

Michael Rother – The Robbers Part 1

Michael Rother – od krautrocka przez pop-elektronikę, ambient i muzykę eksperymentalną

Miałem w głowie prawdziwą kopalnię pomysłów, jak powinien wyglądać ten box. Nie było łatwo zdecydować mi się na to, jaką finalną formę powinien przyjąć. W końcu jednak musiałem podjąć decyzję i jestem z niej ogromnie zadowolony – komentuje Michael Rother

Przypomnijmy, że Neu! była niemiecką krautrockową grupą muzyczną, stworzoną przez dwóch byłych członków zespołu KraftwerkKlausa Dingera i Michaela Rothera. Obaj panowie kontynuowali kariery solowe po rozpadzie swojego wspólnego projektu.

Michael Rother

Okładka Solo II

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.