Wielki powrót „Immer” Michaela Mayera

News

Nie liczy się częstotliwość, a jakość - tak niewątpliwie można określić serię kompilacji pod nazwą "Immer" nagrywanych przez Michaela Mayera! Po czterech latach oczekiwania w końcu doczekaliśmy się trzeciej odsłony "Immer"!

„Immer” to nazwa serii kompilacji wydawanych przez niemiecką wytwórnię Kompakt. Ich autorem jest sam szef labelu – Michael Mayer. W tym jednak wypadku słowo seria brzmi nieco dziwnie, bo dotychczas ukazały się tylko dwie płyty spod znaku „Immer” – pierwsza w 2002 roku, druga zaś cztery lata później.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dla niektórych kompilacja „Immer Vol.1” to jeden z najlepszych mixów ostatniej dekady. Kiedy w zeszłym roku pisaliśmy o Mix CD „We Are Proud Of Our Choices” Ewana Pearsona dla wytwórni Kompakt, sam artysta wyznał, że nagrywanie kompilacji dla niemieckiego labelu jest niezwykle trudnym zadaniem, właśnie z powodu wysoko postawionej poprzeczki przez Michaela Mayera i jego „Immer”.

 

fot. Lilith

 

Po czterech latach oczekiwania w końcu doczekaliśmy się trzeciej odsłony kompilacji „Immer”, która trafi do sprzedaży na początku czerwca tego roku. Na płycie oprócz klasyków w postaci Closer Musik – „Departures” czy też Raudive – „Slave”, znajdziemy także kilka nowych 'perełek’.

 

Nie od dziś wiadomo, że Michael Mayer w nagrywanych przez siebie kompilacjach stawia na jakość, a nie na ilość. „Immer 3” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Mayera!

 

Michael Mayer – Immer 3

Data wydania: 14.06.2010

 

Tracklista:
01. Courtney Tidwell – Don’t Let the Stars Keep Us Tangled Up (Ewan Pearson’s Ambient Mix)
02. Closer Musik – Departures
03. Ben Watt – Guinea Pig (DJ Koze Remix)
04. Tim Paris – Edges of Corrosion
05. Smith N Hack – Falling Stars
06. Raudive – Slave
07. Massive Attack – Paradise Circus (Gui Boratto Remix)
08. Popnoname – Hello Gorgeous (Terranova Remix)
09. Charlotte Gainsbourg – The Operation (Superpitcher Remix)
10. Culoe de Song – The Bright Forest
11. Kinky Justice – New Day

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →