Michael Klein i Deas zagrają w Bydgoszczy

Eventpromo
Micheal Klein zagra w bydgoskim klubie To2

Bydgoski klub To2 to jeden z najlepszych dowodów na kulturotwórczą rolę klubów. Wkrótce odbędzie się tam impreza sygnowana logiem True Music.

Michael Klein i Deas w To2 – techno z najwyższej półki

Bydgoski klub To2, miejsce otwarte pod koniec 2018 roku, o którym więcej możecie dowiedzieć się z naszego wywiadu z włodarzami klubu, który znajdziecie tutaj, organizuje kolejną wystrzałową imprezę. Tym razem na parkiecie usłyszymy producentów ze ścisłej czołówki sceny techno. W najbliższy piątkowy wieczór publikę przy ulicy Długiej 9 uraczy swoim występem Michael Klein w towarzystwie Deasa.

True Music pres. Michael Klein & Deas

Michael Klein to producent pochodzący z Frankfurtu, który uchodzi za prawdziwego wirtuoza muzyki tanecznej. Najlepszym dowodem uznania dla jego produkcji są labele, które postanowiły wydać jego muzykę. Utwory niemieckiego artysty znajdziemy w portfoliach takich stajni jak Cocoon Svena Vatha czy należącej do Pan-Potów Second State. Na pewno kojarzycie jakieś produkcje tego Pana z klubowych parkietów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Michael Klein Boiler Room Berlin DJ Set

Artyście zza zachodniej granicy towarzyszyć będzie jeden z najbardziej utalentowanych rodaków. Śmiem twierdzić, że w chwili obecnej nie ma bardziej rozpoznawalnego muzyka znad Wisły, który obracałby się w stylistyce techno niż Deas. Kilkukrotnie nagrodzony w naszym plebiscycie Munoludy, z wydawnictwami w Second State (o których więcej przeczytacie tutaj), znany ze swoich energetycznych setów Karol Mozgawa od lat czaruje parkiety w całej Polsce doprowadzając je do stanu wrzenia.

Deas @ Audrioriver Festival

True Music pres. Michael Klein & Deas – informacje, bilety

Impreza pod patronatem True Music w To2 odbędzie się w piątek – 20 marca. Bilety są wciąż dostępne na stronie Biletomat.pl 

True Music pres. Michael Klein x Deas - Bydgoszcz, To2 | 20.03.2020

Biletomat.pl
od 30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →