David Lynch wznawia Miasteczko Twin Peaks! AKTUALIZACJA

Lifestyle

David Lynch i Mark Frost wyreżyserują trzeci sezon popularnego serialu z lat dziewięćdziesiątych. Telewizyjny hit z genialną ścieżką dźwiękową wraca po 25 latach!

Serial Miasteczko Twin Peaks, emitowany w latach 1990-1991, wyprzedzał swoją epokę i dorównywał dzisiejszym telewizyjnym hitom. Seria stworzona przez David Lyncha i Marka Frosta była 14 razy nominowana do nagrody Emmy. Na wielkie uznanie zasługuje ścieżka dźwiękowa, za którą odpowiedzialny był włoski kompozytor Angelo Badalamenti. Telewizyjne show, które na stałe wryło się w pop kulturę, powraca po 25 latach.

Najpierw Lynch i Frost opublikowali na swoich twitterach identyczne informacje sugerujące powrót do współpracy, po jakimś czasie amerykańska telewizja Showtime udostępniła poniższą zapowiedź kolejnego sezonu Twin Peaks.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oś fabularna serialu osnuta była wokół śledztwa agenta FBI, Dale’a Coopera, który próbował rozwikłać zagadkę związaną z morderstwem uczennicy liceum – Laury Palmer. Nowy, trzeci sezon, pojawi się w 2016 roku i będzie dalszą kontynuacją historii.

AKTUALIZACJA 13.01.2015

Potwierdziły się plotki, że Kyle MacLachlan ponownie wcieli się w rolę agenta Dale’a Coopera w trzecim sezonie serialu Twin Peaks. Kyle nawiązując do swojego odgrywanego bohatera, przekazał „filiżankę cholernie dobrej kawy” prezesowi stacji SHOWTIME podczas spotkania z krytykami telewizyjnymi. Sama stacja telewizyjna odpowiedzialna za kolejny sezon kultowego serialu, potwierdziła to poniższym tweetem:Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →