Jest petycja w sprawie nazwania nowojorskiej ulicy imieniem MF DOOMa

News
MF Doom - zmarła legenda hip-hopu

MF DOOM odszedł w październiku ubiegłego roku. Teraz będzie szansa na specjalne upamiętnienie legendarnego rapera.

MF DOOM doczeka się własnej ulicy?

Wystosowano petycję w sprawie nazwania nowojorskiej ulicy imieniem MF DOOMa. W petycji, którą stworzył dr Patrick Graham KMD-MF Doom Way Committee, zwrócono się do Rady Miasta Long Beach o zmianę nazwy ulicy pomiędzy Riverside Boulevard i Long Beach Road na East Hudson Street w Long Beach na imię i nazwisko zmarłego MF DOOMa (prawdziwe dane personalne – Daniel Dumile), który dorastał w tym mieście.

Potrzebujemy więcej jednostek takich jak Dumile w czasie politycznych i społecznych podziałów. MF DOOM wciąż inspiruje wielu młodych ludzi do dostrzegania potencjału drzemiącego w codziennym życiu. Long Beach powinno być dumne ze swojego rodzimego syna i uhonorować go i jego spuściznę – powiedział dr Graham

MF DOOM doczeka się własnej ulicy?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MF DOOM odszedł 31 października 2020 roku, w wieku 49 lat. Śmierć artysty została potwierdzona w oświadczeniu udostępnionym w mediach społecznościowych przez jego rodzinę. Przyczyna śmierci nie została do dziś ujawniona.

Petycję, która ma obecnie ponad 800 podpisów, można podpisać tutaj.

MF DOOM – będą nowe płyty z udziałem zmarłego muzyka

W styczniu tego roku ogłoszono, że długo oczekiwany sequel albumu Madvillainy MF DOOMa i Madliba z 2004 roku był „w 85% gotowy” w momencie śmierci rapera. Muzyk, producent i szef labelu Brainfeeder, Flying Lotus, ujawnił również niedawno, że pracował nad EP-ką z kultowym i enigmatycznym raperem. Możemy spodziewać się więc jeszcze co najmniej dwóch pełnoprawnych wydawnictw z udziałem Dumile’a, które ukażą się w ciągu najbliższych lat.

MF DOOM – Figaro

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →