Jest petycja w sprawie nazwania nowojorskiej ulicy imieniem MF DOOMa

News
MF Doom - zmarła legenda hip-hopu

MF DOOM odszedł w październiku ubiegłego roku. Teraz będzie szansa na specjalne upamiętnienie legendarnego rapera.

MF DOOM doczeka się własnej ulicy?

Wystosowano petycję w sprawie nazwania nowojorskiej ulicy imieniem MF DOOMa. W petycji, którą stworzył dr Patrick Graham KMD-MF Doom Way Committee, zwrócono się do Rady Miasta Long Beach o zmianę nazwy ulicy pomiędzy Riverside Boulevard i Long Beach Road na East Hudson Street w Long Beach na imię i nazwisko zmarłego MF DOOMa (prawdziwe dane personalne – Daniel Dumile), który dorastał w tym mieście.

Potrzebujemy więcej jednostek takich jak Dumile w czasie politycznych i społecznych podziałów. MF DOOM wciąż inspiruje wielu młodych ludzi do dostrzegania potencjału drzemiącego w codziennym życiu. Long Beach powinno być dumne ze swojego rodzimego syna i uhonorować go i jego spuściznę – powiedział dr Graham

MF DOOM doczeka się własnej ulicy?

MF DOOM odszedł 31 października 2020 roku, w wieku 49 lat. Śmierć artysty została potwierdzona w oświadczeniu udostępnionym w mediach społecznościowych przez jego rodzinę. Przyczyna śmierci nie została do dziś ujawniona.

Petycję, która ma obecnie ponad 800 podpisów, można podpisać tutaj.

MF DOOM – będą nowe płyty z udziałem zmarłego muzyka

W styczniu tego roku ogłoszono, że długo oczekiwany sequel albumu Madvillainy MF DOOMa i Madliba z 2004 roku był „w 85% gotowy” w momencie śmierci rapera. Muzyk, producent i szef labelu Brainfeeder, Flying Lotus, ujawnił również niedawno, że pracował nad EP-ką z kultowym i enigmatycznym raperem. Możemy spodziewać się więc jeszcze co najmniej dwóch pełnoprawnych wydawnictw z udziałem Dumile’a, które ukażą się w ciągu najbliższych lat.

MF DOOM – Figaro

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Nie żyje MF Doom. Legendarny raper odszedł w wieku 49 lat

4 stycznia 2021
Jest petycja w sprawie nazwania nowojorskiej ulicy imieniem MF DOOMa

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.