Meute wracają na cztery koncerty do Polski – sprawdź, gdzie zagrają

Wydarzenie
meute koncerty w Polsce 2020

Po dwóch świetnych i wyprzedanych koncertach wiosennych, Meute wracają do Polski! Niemiecki zespół wystąpi wiosną 2020 roku w aż czterech polskich miastach!

Meute rozpoczęli swoją karierę w 2016 roku. Wtedy zaprezentowali swój remake utworu ÂmeRej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dwa lata później byli już popularnym zespołem, który był jedną z głównych gwiazd na większości europejskich festiwali. Na czym polega fenomen tej grupy? Przekonajcie się.

Kim jest zespół Meute?

Meute tworzy jedenastu mężczyzn, których charakteryzują jednakowe, czerwone mundury. Są orkiestrą, która gra elektronikę. Nie bądźcie zaskoczeni! Meute łączą techno z brzmieniem orkiestr marszowych, dzięki czemu stali się łącznikiem między nowoczesnym electro a muzyką klasyczną.

Używają jedynie bębnów i instrumentów dętych. Wydobywają z nich dźwięki techno, przywracając ten gatunek do jego korzeni. Jednocześnie rewolucjonizują wizerunek staroświeckich orkiestr, pokazując, że dęciaki wcale nie muszą być nudne.

Meute – You & Me (Flume Remix) – zobacz występ uliczny

W tym roku orkiestra zagrała w Polsce dwa koncerty – w Warszawie i Krakowie. Oba zostały wyprzedane, więc w przyszłym roku Meute przyjedzie do nas na aż cztery koncerty!

Meute w Polsce – daty i miejsca koncertów

Meute w Polsce – bilety

Meute wystąpią w Polsce jeszcze w tym roku, 23 sierpnia, podczas Fest Festival w Chorzowie! Bilety na Fest Festival i koncerty Meute kupicie na Biletomat.pl

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →