Metronomy na dwóch koncertach w Polsce. Zamów bilety

Eventpromo

Zespół przyjedzie do Warszawy i Poznania promować swój najnowszy album Metronomy Forever. Bilety są już w sprzedaży!

Metronomy

Metronomy to brytyjski zespół, który powstał w 1999 roku. Obecnie tworzą go Joseph Mount, Oscar Cash, Anna Prior, Olugbenga Adelekan i Michael Lovett.

Ich oryginalna wizja muzyki to swojego rodzaju międzygatunkowy slalom, bo choć śmiało czerpią z wpływów popu, elektroniki czy indie, to często nie dają się jednoznacznie szufladkować.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na swoim koncie mają kilka długogrających albumów, w tym Pip Paine (Pay The £5000 You Owe), Nights Out czy The English Riviera. Najbardziej znane kawałki Metronomy to chociażby The Bay, Heartbreaker oraz The Look.

Metronomy w Polsce na dwóch koncertach

Metronomy remiksuje utwór Foalsów

Niedawno zespół Metronomy zremiksował jeden z utworów z płyty Foals – Everything Not Save Will Be Lost Part 1. Sprawdźcie, jak im to wyszło.

Foals – On The Luna (Metronomy remix)

Metronomy w 2020 roku w Polsce – koncerty

Do Polski zespół przyjedzie w ramach trasy promującej najnowszy album pt. Metronomy Forever. Płyta ukazała się 13 sierpnia i zawiera aż 17 pozycji, reprezentujących eklektycznie zainteresowania muzyków. LP zbiera same pozytywne recenzje wśród krytyków i fanów.

Metronomy zagra koncerty w dwóch polskich miastach – 31 marca w poznańskiej Tamie oraz dzień później, 1 kwietnia w warszawskiej Progresji. Nie możecie tego przegapić!

Metronomy w Polsce – bilety

Jeśli chcecie przekonać się, jak album brzmi na żywo, to łapcie bilety na nadchodzące koncerty Metronomy w Polsce!

31.03.2020 / Tama / Poznań

01.04.2020 / Progresja / Warszawa

Zobaczcie także: Wywiad z zespołem Metronomy

Metronomy w Poznaniu i Warszawie

Biletomat.pl
109 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →