Odkrywamy talenty: Melika

Artykuł

Melika ma na koncie dopiero jeden singiel, ale tyle wystarczyło, by zwrócić naszą uwagę. Słuchamy i oglądamy klip do utworu "Spokój".

Pierwszą damą dubstepu kilka lat temu została Emika, wydając dwa świetne albumy i mocno przyczyniając się do popularyzacji wyżej wymienionego gatunku na świecie. U nas nikogo takiego nie było, aż do 26 czerwca. Videoklip do pierwszego singla młodej piosenkarki Meliki to prostota, chwytliwa melodia i świetny głos, który wraz z jazzującym, zbasowionym podkładem daje elektryzującą mieszankę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak sama pisze o sobie – jej muzyki nie można przypisać do konkretnego stylu, głowę ma pełną refleksji i wyraża to w swoich tekstach. Na pewno utworem „Spokój” wyznaczyła sobie muzyczną drogę i fajnie by było, żeby tym szlakiem podążała przy produkcji debiutanckiego albumu. Może to za duże słowa, może to za szybko, ale ja w tym słyszę duży potencjał i chciałbym słuchać muzyki z „długograjka” polskiej artystki, po polsku, w takim klimacie. Jak czaruje Melika? Posłuchajcie!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →