MELANIA .: „Snowee Music Trip to coś, co było na mojej liście marzeń” [wywiad]

fot. KEY! Magazine
Eventpromo News Wywiad
Melania

Już na początku kwietnia w alpejskim kurorcie Alpe d'Huez odbędzie się Snowee Music Trip – to kolejna inicjatywa łącząca sport z muzyką elektroniczną. Spodziewajcie się niecodziennego połączenia elektronicznych brzmień oraz narciarskiego i snowboardowego szaleństwa na stokach! Jedną z gwiazd festiwalu będzie MELANIA . – utalentowana polska didżejka i producentka techno bazująca w Berlinie. Co artystka szykuje na Snowee Music Trip? Sprawdźcie sami!

MELANIA . – z Polski w świat

MELANIA . współtworzyła industrialną serię Verzerrung w poznańskim klubie Projekt Lab. Jej wybór jest całkowicie skoncentrowany na jej samopoczuciu, dzięki czemu nie ogranicza się do określonego gatunku. Artystka odcisnęła swoje piętno na scenie techno dzięki wydawnictwom w takich wytwórniach jak [aufnahme + wiedergabe], Instruments of Discipline, oraz Blocaus.

MELANIA . – It’s About Time

W ubiegłym roku wystąpiła na Boiler Roomie w katowickim klubie P23. Wielokrotnie można ją było zobaczyć w berlińskim HÖR, gdzie ma swój showcase Bunkai.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MELANIA . | HARD DANCE Katowice

MELANIA . przed Snowee Music Trip – wywiad dla muno.pl

Adam Dąbrowski: Miałaś okazję grać w wielu ciekawych miejscach na świecie. Myślę, że Snowee Music Trip to wydarzenie, które musi szczególnie się wyróżniać na tle innych, chociażby ze względu na malownicze położenie w Alpe d’Huez.

MELANIA .: Bez wątpienia Snowee Music Trip to coś nowego oraz coś, co było na mojej liście marzeń od jakiegoś czasu. W ostatnim wywiadzie nawet wspominałam, że moim marzeniem jest zagrać w górach – co prawda wymieniłam Himalaje (śmiech), ale Alpami absolutnie nie pogardzę! W wielu miejscach grałam na świecie, wiele z nich było bardzo ciekawych, ale nigdy nie grałam w górach. Jedynym takim niekonwencjonalnym miejscem, w którym grałam, była plaża na Underworld Festival w Marina Di Camerota w południowych Włoszech. Tam było bardzo malowniczo – piękny widok na gwiazdy, księżyc, morze i góry. Nie ukrywam, że bardzo się cieszę na wypad na Snowee Music Trip, bo też lubię jeździć na snowboardzie – od dziecka jeżdżę, bardzo lubię śnieg i zimę, bo też urodziłam się o tej porze roku, także góry są jak najbardziej w mojej naturze. Bardzo się cieszę, że spełni się moje marzenie o zagraniu w górach. Bardzo dużo też będzie znajomych i myślę, że będzie tam nietuzinkowa atmosfera.

Przyzwyczaiłaś nas do szybkich i mocnych setów, pełnych industrialnego techno. Czego możemy się spodziewać po Twoim występie w Alpe d’Huez?

Melania .: Nie będę grać techno i industrialu. Oczywiście organizator zaproponował, żebym wystąpiła ze swoim typowym mocnym i klubowym materiałem, ale w tej sytuacji musiałabym zagrać wewnątrz, bo jedna ze scen będzie mieścić się w lokalnym klubie. Ponieważ zależało mi na tym, by zagrać przy słoneczku, w naturze, to zaprezentuję innego seta. W sumie też z tego słynę – gram różne style, bardzo eklektycznie. W berlińskim Urban Spree miałam przyjemność grać na kilku imprezach z cyklu New Beat Sunday, gdzie prezentowałam pogodną, piosenkową selekcję do chillowania przy słoneczku. Na Snowee Music Trip moja selekcja będzie składać się właśnie z pogodnych utworów, adekwatnych do otoczenia Alpe d’Huez. Moja selekcja też charakteryzuje się tym, że nie ograniczam się gatunkowo – nie ma żadnych limitów i to, że występuję pod własnym imieniem, nie obliguje mnie do grania tego, z czego jestem znana, ale daje mi wolność i swobodę mieszania muzyki tak, jak czuję.

Snowee Music Trip 2022 – bilety jeszcze dostępne!

Przez cały tydzień od 2 do 9 kwietnia w Alpe d’Huez usłyszycie najciekawszych artystów polskiej sceny house i techno, a także gości z zagranicy. Poza MELANIĄ . wystąpią również: Aksamit, Ane, Autronom, Błażej Malinowski, Ikarvs, Juerga, kappa e ravve, Kasia Gościńska, LuLu Malina, Mihvu, River Cat, Sassafras Tree, Seb, Sima, Spectribe, Hedonist oraz Zwei12.

Bilety na ten wyjątkowy festiwal są dostępne w cenie już od 1899 zł. Poza samymi imprezami i atrakcjami w cenie Snowee Music Trip znajduje się: 6-dniowy skipass, zakwaterowanie w apartamentach przy samym stoku, opieka pilotów, SMS-y w trakcie wyjazdów oraz specjalne zniżki. Trzeba się spieszyć z decyzją, ponieważ zostały już ostatnie miejsca! Więcej informacji oraz szczegółów znajdziecie na stronie snowee.

Snowee 19/20 – promovideoPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →